Takım Başvuru Bölümü

DewilCRy

Hectopat
Yer
İstanbul
Örnek Başvuru Formu :

* Clan Adı :
* Takım Kadrosu ( 5 as + 2 yedek ) :
* Uygun Olduğunuz Saatler (haftanın 7 günü) :
* Takım Kaptanı :
* Takım Kaptanı MSN Adresi :
* Server :
* Oyuncuların Avatarları(100*100):

Yukarıdaki bilgiler azami gerekli olan şeylerdir. Takmınızın kısa bir tarihinden bahsedebilirsiniz. Ek olarak, Clan'ınıza ait bir Web sitesi varsa, bu da yararınıza olacaktır.

NOT: Kayıt yapacak olan takımların oynayacak olan tüm oyuncuları ''Technopat Forum'' üyesi olmalıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Clan Adı : Club Static
Takım Kadrosu : SoulSphere,SoulFrane,FuriousBoy,ChuckNorris,Scqle
Her zaman açığım
Takım Kaptanı : SoulSphere
Msn Adresim : [email protected]
Server : EU LoL
Internet adresimiz : http://clubstatic.freeforums.org
İlk düzenlenmiş olan ESL turnuvasında ilk maçı kazandık. Fakat ikinci maçı kaybettik. 2.ci ESL turnuvasına gene kaydımızı yaptırdık. Clan'da 15-20 kişiden fazla var fakat aktif 7 kişi var. O yüzden daha fazla üye gereklidir. Clan'ıma Skype'ı olan, 30 Level olan ve iyi oyuncuları alacağım. Hatta ESL de 2.ci takımı bile çıkarabiliriz. İrtibata geçmek için, [email protected] veya Skype'tan ekleyin. Skype adı : thebigblackguyfromgreenmile. Turnuvaya katılacak olan bütün Türk'lere de başarılar diliyorum.
Clan Fotoğrafı : ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
Kendi avatarım : ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Clan Adı: Red Team
Kadro: Dude13, skycrawler, Caleum, asanka, MilesApart
Gün içinde çalışmadığım ve okula gitmediğim zamanlar açığım. Çoğunlukla her akşam açık oluyorum.
Takım Kaptanı : Sanırım benim, hiç öyle bir takıntımız olmadı aramızda.
MSN kullanmıyorum artık
Server : EU
Logo üzerinde çalışıyoruz hala. En yakın zamanda yükleyeceğim buraya.

Red Team çok basit bir isim gibi gelebilir. Ama aslında ismimizin bir hikayesi var ve bizi birleştiren, motive eden bir isim. Bütün yarışmalara aynı takımla aynı isimle giriyoruz. Sadece oyunlara değil, herhangi bir yarışmaya da aynı isimle katılırız bizim için önemli bir isim. :)

Teşekkürler ! Dude13

Clan Adı : Yok
Takım Kadrosu : Genelde TheBlizzart, IQuit, Alite, Haydar, alperen07, Pink Floydd, Wolkerr, diğerlerinin isimlerini unuttum 2 gün oldu başlayalı.

Anlamadığım şey buna ne gerek var ki, zaten tanınan isimleriz. Fazla Türk yok oyunda, eski Türk oyuncuları da herkes tanıyor. Amaç nedir bunda ?

Blizzart buradaki takım hep oynadığın kişiler değil, klan başvurusudur. Klan maçları ya da turnuvalar gibi aktivitelere katılan grupların başvurup, kendisini tanıtıp, biz de sitede onların reklamlarını yapmış gibi bir şey oluyoruz. Hem de Türk'ler içindeki klanları göstermektir.

Clan Adı : Yok
Takım Kadrosu : Genelde TheBlizzart, IQuit, Alite, Haydar, alperen07, Pink Floydd, Wolkerr, diğerlerinin isimlerini unuttum 2 gün oldu başlayalı.

Anlamadığım şey buna ne gerek var ki, zaten tanınan isimleriz. Fazla Türk yok oyunda, eski Türk oyuncuları da herkes tanıyor. Amaç nedir bunda ?
Oyunda Türk yok mu ? Benim Global'deki Türk arkadaşlarım EU'daki toplam Türk'lerin sayısından fazladır. Ya sen Türk var mı yok mu tekrar bir kontrol et istersen. :D

2 gün oldu başlayalı daha. LoL ilk çıktığı sıralar başlamıştım. O zamanlar toplam 10 Türk'tük biz EU'da. 10 demeyeyim, 10'a yakın bir sayı işte. Global'da oynamadım ben hiç. Emrah'ım o konuda.. Eu'da dediğim gibi fazla Türk yok. Şuan da öyle, ha yeni yetmeler dolu evet, ama onları da ya kovuyoruz, ya da kendimize katıyoruz. :)

Uyarı! Bu konu 14 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı