Takıntı nasıl giderilir?

Nova Ekrem78

Hectopat
Selam arkadaşlar. Telefonum hafif eğri gibi ve ben bunu takıntı ettim kendime ama telefon eğri değil ama işte eğri gibiymiş gibi takıntı ettim bunu. Her türlü şeyi koydum. Telefon düz ama benim gözüme yamuk gibi geliyor. Herkes baktı herkes düzgün diyor ama ben her sabah telefonu 4 bir tarafından kontrol ediyorum eğri mi değil mi diye. Bu takıntıyı nasıl gideririm? Artık o kadar taktım ki kafayı elimdeyken telefon yamuk hissediyorum.

Selam arkadaşlar. Telefonum hafif eğri gibi ve ben bunu takıntı ettim kendime ama telefon eğri değil ama işte eğri gibiymiş gibi takıntı ettim bunu. Her türlü şeyi koydum. Telefon düz ama benim gözüme yamuk gibi geliyor. Herkes baktı herkes düzgün diyor ama ben her sabah telefonu 4 bir tarafından kontrol ediyorum eğri mi değil mi diye. Bu takıntıyı nasıl gideririm? Artık o kadar taktım ki kafayı elimdeyken telefon yamuk hissediyorum.

Hocam size eğri gelen tarafı bir çekiç yardımıyla düzeltin. Bu sayede içiniz rahat edecek ve eğri olarak gözükmeyecek.😃

Aynı takıntıdan bende de var Bluetooth kulaklığımı kolonya ile sildim dış yüzeyi kabardı😑 2 aydır unutmadım daha aklımda çözüm olarak tek önerim uyumak.

Selam arkadaşlar. Telefonum hafif eğri gibi ve ben bunu takıntı ettim kendime ama telefon eğri değil ama işte eğri gibiymiş gibi takıntı ettim bunu. Buradan sonrasını okumasak.

Takmıyarak kardeşim!
Bence bir hırdavatçı abine git denge terazisi gibi bir şey var tam adını hatırlamıyorum (su terazisi).

Şöyle bir üstüne koymasını iste :D 1638651284664.png

Yeni konular

Geri
Yukarı