Takma ad önerisi

Xticker1

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, Technopat Sosyal, fazla uzatmak istemiyorum. Oyun videoları ve Omegle'de videolar çekiyorum. YouTube ve Discord için güzel, havalı ve çekici bir nick lazım. İsmim Ömer, ismimle alakalı olmasına gerek yok. Acelem yok, fakat hızlı olsa iyi olur benim için :)

Selamlar, Technopat Sosyal, fazla uzatmak istemiyorum. Oyun videoları ve Omegle'de videolar çekiyorum. YouTube ve Discord için güzel, havalı ve çekici bir nick lazım. İsmim Ömer, ismimle alakalı olmasına gerek yok. Acelem yok, fakat hızlı olsa iyi olur benim için :)
Aç yunan mitolojisini beğendiğin bir ismi nickname yap.

Baktığımda güzel isimler, çoğu kullanılıyor. bunları alamadığım için üzgünüm. Yabancı bir nick de olabilir. Bir arkadaşım vardı, nicki Afixy'ydi. Bana da bu tarz bulmasını istedim, beraber kafa yorduk ama bulamadık. Bu tarz olsa belki kullanılmıyordur ha?

Baktığımda güzel isimler, çoğu kullanılıyor. Bunları alamadığım için üzgünüm. Yabancı bir nick de olabilir. Bir arkadaşım vardı, nicki afixy'ydi. Bana da bu tarz bulmasını istedim, beraber kafa yorduk ama bulamadık. Bu tarz olsa belki kullanılmıyordur ha?

Benkimimbulbulabilirsen yap.

Geri
Yukarı