Taksi mi Uber mi?

Taksi mi Uber mi?

• Taksi

Oy: 6 8,3%
  • Uber

Oy: 66 91,7%

• Oy verenlerin toplamı
    72
Tehditlere başladılar zaten. Buyur taksicilerin yetkilisinin açıklamalarını dinle lütfen. Resmi merciler bu konuda bir şey yapmayacaklarsa acaba hangi konuda bir şeyler yapacaklar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, adam daha konuşmayı bilmiyor.

Bu tartışma konusu bile değil. Tabii ki tüm taksiciler kötü niyetli değil, olamaz ancak çoğunluğu vasıfsız, kaba ve kural tanımayan tiplemelerden oluşuyor. UBER’de hem müşteri memnuniyeti üst düzey, hem de konforlu bir araçta seyehat etme olanağınız var. Havalimanında bomba olayından sonra yolcu almama, seçme lüksünü kim veriyor bu insanlara ya? Turistleri dolandırarak ülkenin turizm ekonomisine zararda bulunmalarına ne demeli? UBER sürücüsü çağırıp, dövmelerine? Trafik kurallarını çiğneyip, makas atanları saymıyorum bile. İzmir’de taksi böyle değil diyen arkadaşı Alsancak’a bekliyorum.

Hocam, adam daha konuşmayı bilmiyor.
Konuşmayı bilmiyor ama maşallah dil pabuç gibi. Konuşma cesaretini nereden buluyor acaba? Kimse bana dokunmaz zaten asarım keserim diye yaşayan tiplerin başkanı zaten belli.

Minibüs gibi var mı?:LOL:
29091029_2019058281668917_2786127993376866304_n.jpg

Tam sizlik olmuş:ROFL:

İzmir’de taksi böyle değil diyen arkadaşı Alsancak’a bekliyorum.
Bunun İzmir'i İstanbul'u yok bence. Ben İzmir'de otururken de bunları yaşadım, İstanbul'da otururken de. Yağmur yağar almaz, kısa mesafe der almaz, birinci köprüden geçmem der almaz, orada çok trafik var der almaz, aracı teslim edeceğim der almaz. Bu ne ya! Paramızla resmen adama rica edecek duruma geldik. "Hadi be güzel abim allah rızası için bir cadde be abim. Kurbanın olayım güzel abim." Resmen durumumuz bu oldu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı