Taksim patlamasına yayın yasağı getirildi!

Sadece eylem sırasında değil, normal hayatında da türbanlı kapalı ve muhtemelen Afrika kökenli bir kadın. Ama Suriyeli PKK'lıymış. Yakalandıktan sonra çekilen fotolarda türbanı yok tabi :)

Sadece eylem sırasında değil, normal hayatında da türbanlı kapalı ve muhtemelen Afrika kökenli bir kadın. Ama Suriyeli PKK'lıymış. Yakalandıktan sonra çekilen fotolarda türbanı yok tabi :)

Sanırım eylem zamanlarında ki fotoğraf bu, yanlış değil ise.

FhdZyX5VsAA_KEp.jpg

FhgSvsMXwAE9bF1.jpg

Saldırı sonrası mülteci övücülüğü yapan Yeni Akit:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Saldırı sonrası mülteci övücülüğü yapan Yeni Akit:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sanırım sayfada ki yazılar onun yazdıkları, yazdıkları neye göre belli bile değil.

@ZENTAR0X siz bu söyleminizle ister istemez mülteci sevgisini legalleştiriyorsunuz. Dikkat edin derim, bizim insanımız yapıyorsa mültecilerin yapması da normal gibi bir söylem çıkıyor ortaya sizin söyleminizle.

@ZENTAR0X siz bu söyleminizle ister istemez mülteci sevgisini legalleştiriyorsunuz. Dikkat edin derim, bizim insanımız yapıyorsa mültecilerin yapması da normal gibi bir söylem çıkıyor ortaya sizin söyleminizle.

Benim demek istedigim kötülük belirli bir ırklar yüzünden olmuyor demekti. Bu dünyada bir sürü insan mecburen kötülük yapmak zorunda kalıyor şahsen ben ölsemde terroist olmazdım zatende. Bu söylediklerimi size demiyorum beni yanlış anlayabilecek kişiler için diyorum uyarınız için teşekkür ederim ama önceki mesajımda zaten "yanlış anlamayın mültecileri sevmiyorum ama terroistlik sadece Suriyeli, Afgan'lardan oluşamayabiliyor Türk vatandaşları bile kötü yola girebiliyor" demiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı