Taksit için hangi banka kullanılmalı?

Captan.Max

Picopat
Yer
Turkey/İstanbul
Merhaba arkadaşlar,

İncehesap'tan sistem almayı düşünüyorum, ancak bütçem elvermiyor. Bu nedenle taksit yapmak istiyorum, ancak annemin üstüne yapacağım çünkü 17 yaşındayım. Maalesef, yaşım nedeniyle bu duruma düştüm. Taksit işini çok fazla bilmiyorum, hangi bankayı kullanmalıyım? En kısa sürede yapmam gerekiyor, sistem zamlanmadan önce. Direk hesap açtığımda taksit imkanı sunuluyor mu? Adımları tek tek yazın sizden ricam. İncehesap'tan taksit sunan bankalar arasında şunlar bulunuyor: Axess, World, Maximum, Bonus Card, Card Finans, Advantage, Bankkart, Kuveyt Türk.

Merhaba arkadaşlar,

İncehesap'tan sistem almayı düşünüyorum, ancak bütçem elvermiyor. Bu nedenle taksit yapmak istiyorum, ancak annemin üstüne yapacağım çünkü 17 yaşındayım. Maalesef, yaşım nedeniyle bu duruma düştüm. Taksit işini çok fazla bilmiyorum, hangi bankayı kullanmalıyım? En kısa sürede yapmam gerekiyor, sistem zamlanmadan önce. Direk hesap açtığımda taksit imkanı sunuluyor mu? Adımları tek tek yazın sizden ricam. İncehesap'tan taksit sunan bankalar arasında şunlar bulunuyor: Axess, world, maximum, bonus Card, Card Finans, Advantage, Bankkart, Kuveyt Türk.

Vade farkını en az hangisi alıyorsa onunla al geç

Merhaba arkadaşlar,

İncehesap'tan sistem almayı düşünüyorum, ancak bütçem elvermiyor. Bu nedenle taksit yapmak istiyorum, ancak annemin üstüne yapacağım çünkü 17 yaşındayım. Maalesef, yaşım nedeniyle bu duruma düştüm. Taksit işini çok fazla bilmiyorum, hangi bankayı kullanmalıyım? En kısa sürede yapmam gerekiyor, sistem zamlanmadan önce. Direk hesap açtığımda taksit imkanı sunuluyor mu? Adımları tek tek yazın sizden ricam. İncehesap'tan taksit sunan bankalar arasında şunlar bulunuyor: Axess, World, Maximum, Bonus Card, Card Finans, Advantage, Bankkart, Kuveyt Türk.

Annenizde hangi kart varsa vadesiz şekilde onunla yapabilirsiniz. Eğer ki kredi kartı yoksa herhangi bir bankaya başvurabilirsiniz. Enpara kullanabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar,

Annenizin kullandigi bankaya gidip kredi karti isteyin onerim budur. Baska bankalarda hesabi olmadigi icin ilk etapta size az bir taksit imkani verirler.

Arkadaşlar ziraat yani Bankkart ile taksit yapacağım kredi kartı için başvuru yapacağım bugün başvuru onaylandığında direkt olarak taksit yapabiliyor muyum 12K kadar limit gelir mi sizce.

3 bin üzerinde geliri varsa 18K'lık kart veriyor İş Bankası, en doğru bilgiyi bankalara gidip alabilirsiniz.

Kanka 3 knın üstünde tabii ki ama bankartan verirler mi 12K.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı