Taksitle bilgisayar alabileceğim yerler

yigitfahris

Decapat
Bilgisayar almam gerekiyor ancak peşin bir şekilde imkansız gibi bir şey. Tanıdığınız bir yer var mı veya bir site elden taksit yapsın? 500 TL veya her neyse kendi payını üstüne koyabilir sorun yok.

Bilgisayar almam gerekiyor ancak peşin bir şekilde imkansız gibi bir şey. Tanıdığınız bir yer var mı veya bir site elden taksit yapsın? 500 TL veya her neyse kendi payını üstüne koyabilir sorun yok.

Evkuru arkadaslar acıklamıs zaten. Eger mumkunse bir tanıdıgınıza taksit yaptırın ona nakit olarak odeyin.

Kredi kartı şansım yok arkadaşlar o yüzden elden vermek zorundayım maalesef
O zaman Evkur gibi yerler olur ama şunu söylemekte yarar var. Bu Evkur gibi yerler Turbox gibi markaların adını değiştirip satabiliyorlar. Onun için dikkatli olmak lazım. Ayrıca Vatan FibaBank aracılığıyla kredi veriyor. Karar sizin.

Kredi kartı şansım yok arkadaşlar o yüzden elden vermek zorundayım maalesef.

Hocam aklınıza bulunsun Evkur'un faizi fazla ama indirimleri kovalayın. Mesela ben Acer Nitro 5 AN515-42 bilgisayarı indirim ve 12 ay taksitle 6.500 ₺ aldım.
O zaman Evkur gibi yerler olur ama şunu söylemekte yarar var. Bu Evkur gibi yerler Turbox gibi markaların adını değiştirip satabiliyorlar. Onun için dikkatli olmak lazım. Ayrıca Vatan FibaBank aracılığıyla kredi veriyor. Karar sizin.
Turbox gine iyi benim arkadaşım Evkur'dan kasa aldıydı. Kasanın içinde ekran kartını koymamışlar. Eğer ki masaüstü alacak iseniz dikkatli olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı