Taksitle Sistem Toplanabilecek Yerler

Daha fazla  
Ben bilgisayar toplamak istiyorum fakat birikmiş param olmadığı için taksitli düşünüyorum. Sizden isteğim bana özelliklerini benim seçeceğim bir bilgisayar toplayıp taksitle ödeme yapabileceğim bir yer söylemeniz. Nereleri önerirsiniz? Vatan Bilgisayar'da böyle bir şey var mı?

Taksit seçenekleri genelde 6 ile sınırlı. 6 taksit ve vade farkı alıyorlar. Bankadan ekstra taksit isteme programları nasıl oluyor bilmiyorum araştırmak lazım 6 taksitli bir ürün alıp üstüne taksit isteniyor mu diye. En iyisi vade farkı almadan taksit yapan yerler bulmak. Anlaşmalı bir iki bankaya da 9 taksit yapan siteler var. Kampanyaları takip etmek lazım. Vatan 6 taksit yapıyor mesela. Gerçi vatandan hiçbir zaman sistem toplama da farklı sitelerden fiyat ve taksit sayısı kontrolü ile biraz daha hesaplı fiyatlar bulabilirsin. Hepsiburada 300 TL üzeri alışverişlerde 9 taksit yapıyordu axess karta geçtiğimiz aylarda.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı