Çözüldü Taksitle bilgisayar alındığında faiz uygulanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ACExACE

Hectopat
Bu sistemi 12 taksitle alsam kredi karti da faiz uygulayacak mi aylık masrafı bana ne kadar olur?
Bu işlem mantıklı mi?
Benden tam 4685 TL mi çıkacak yoksa kartlara faiz uygular mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220429-125240_Chrome.jpg
    Screenshot_20220429-125240_Chrome.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 134
Son düzenleme:
Çözüm
Orada gözüken değer alınır. Zaten vade farkı da uygulanmış. Daha pahalıya geliyor. Fazlası olmaz.
Kredi notun 1700'lü ve aylık gelirin 30 bin lira civarı değilse vermezler. Ki öyle olduğunu da sanmıyorum.

Merak etmeyin hallederim gerekirse ailem yardimci olur.

Kredi notun 1700'lü ve aylık gelirin 30 bin lira civarı değilse vermezler. Ki öyle olduğunu da sanmıyorum.

Ve zaten bu sistem gereksizmis daha az fiyatlı bir sistem alacağım.
Ki öyle olduğunu da sanmıyorum.

Yardımcı olmaya çalıştığını biliyorum ancak beni tanımadan küçük görmeniz hoşuma gitmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yardımcı olmaya çalıştığını i biliyorum ancak beni tanımadan küçük görmeniz hoşuma gitmedi.

Küçük görmüyorum. Sadece mantık yürüterek o civarlarda aylık geliri olan birinin buraya gelip konu açacağını düşünmediğimi söylemek istedim. Hem de küçük görsem ne olur? Benim yargıma göre mi şekilleniyor insanlar?

Küçük görmüyorum. Sadece mantık yürüterek o civarlarda aylık geliri olan birinin buraya gelip konu açacağını düşünmediğimi söylemek istedim. Hem de küçük görsem ne olur? Benim yargıma göre mi şekilleniyor insanlar?

Hayır ama hos olmuyor aylık gelirim yetmediği için taksitle almak istiyorum zaten umarım yakında yazılım şirketi kuracağız o zaman bir süre sonra aylık gelirim rahatlayacaktir.

Bazı yerlerde alışveriş kredisi de var. Fark olarak ise 12 ay için aşağı yukarı aynı hesaba geliyor. Bunlara da bakabilirsiniz. Alışveriş kredisi için daha rahat onay veriliyor. Hem de dediğiniz gibi aileden birisi daha kolay şekilde kullanabilir.

Geri
Yukarı