Taksitle bilgisayar toplamak mümkün mü?

Daha fazla  
İyi günler. 2 3 ay içinde 4070 Ti sistem toplamak istiyorum ama bu tarz bir sistem minimum 40bin TL istiyor. Herhangi bir şeye nakit 40 bin verecek durumum yok. Bu tarz bir sistemi nasıl taksitle alabilirim? Taksit olduğunda bir de faiz biniyor genellikle. Faize de bulaşmak istemiyorum. Faize bulaşmadan böyle bir sistem alınabilir mi? Bilgisi olan var mı acaba? Teşekkür ederim şimdiden.

İyi günler. 2 3 ay içinde 4070 Ti sistem toplamak istiyorum ama bu tarz bir sistem minimum 40bin TL istiyor. Herhangi bir şeye nakit 40 bin verecek durumum yok. Bu tarz bir sistemi nasıl taksitle alabilirim? Taksit olduğunda bir de faiz biniyor genellikle. Faize de bulaşmak istemiyorum. Faize bulaşmadan böyle bir sistem alınabilir mi? Bilgisi olan var mı acaba? Teşekkür ederim şimdiden.
Faizsiz imkansız. Ama bilgisayarlarda taksit kısıtlaması yok. Normal kredi kartına taksitle alabilirsiniz.

Hazır sistemlerde 12 ay taksit oluyor diye biliyorum.
Hocam faizli mi oluyor peki?
Faizsiz imkansız. Ama bilgisayarlarda taksit kısıtlaması yok. Normal kredi kartına taksitle alabilirsiniz.
Taksit olur her türlü ama faiz de olur diyorsunuz yani, anladım.
Gayet mümkün, Akakçe'den vb. alacağınız parçaların taksitine bakabilirsiniz. 6 Ay taksit oluyor genelde.
Tek tek alın, her parça için ayrı ayrı taksit ödeyin mi diyosunuz?

Hocam maalesef yüksek enflasyonlu bir ülkede bankalar faizsiz taksit yapamaz.
En fazla peşin fiyatına 3 ya da artık kaldıysa 6 taksit yapılır.

Normalde hazır sistem daha iy olur taksit açısından ama düzgün 4070 Ti sistem yok toplama daha mantıklı.

Geri
Yukarı