Taksitle bilgisayar toplamak

Makaleler
1
Yer
Bursa
Aylık olarak en fazla 333 TL bütçem var. Taksitli olarak bilgisayar almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum. Bu arada vadeyi de unutmayın. Vade ile birlikte aylık 333 TL olması lazım. Parçaları ayrı da alabilirim. Ayrıca monitörüm de yok. :(

Toplu bir sistemi taksit taksit alabilmeniz için o tutarın tamamına sahip olmanız gerekir öncelikle. Zamanında ben de bursumla bilgisayar almak istediğimde bunu öğrenince kaynar sular başımdan aşağı dökülmüş gibi hissetmiştim.
Onun dışında almak istediğiniz parçaları belirleyip parçalarınızı teker teker alabilirsiniz.

Toplu bir sistemi taksit taksit alabilmeniz için o tutarın tamamına sahip olmanız gerekir öncelikle. Zamanında ben de bursumla bilgisayar almak istediğimde bunu öğrenince kaynar sular başımdan aşağı dökülmüş gibi hissetmiştim.
Onun dışında almak istediğiniz parçaları belirleyip parçalarınızı teker teker alabilirsiniz.
Burs paramla almayacağım. :D
Arkadaşlar sistem oluşturursanız çok iyi olur. Kendi sistemlerimle karşılaştırabilirim. :)

Kasa - PSU - anakart - İşlemci - Ekran Kartı - RAM - HDD Yolunu kullanarak almıştım önceki Sistemimi 1-2 ayda bir yeni parça alarak Ortalama 1-1.5 yıl gibi bir sürede güzel bir sistem toplanabilir. Ancak beklemek zor geliyor diyor iseniz teknoloji kredisi olanağı veren birkaç yer var bildiğim kadarı ile veya Evkur halihazırda taksitli nakit alışveriş sunmakta diye biliyorum. Hangi yol kafanıza yatar ise onu kullanabilirsiniz

@lieanddippydeath bütçenizi paylaşırsanız size sistem tavsiyelerinde bulunabiliriz. Ayrıca 2. el tercih eder misiniz parçalarda?
Bizimkileri parçaları ikinci el alma konusunda ikna edemedim. Ayrıca bir bütçe söylemiştim zaten. Vade ile aylık 333 TL'yi geçmemesi gerekiyor.

Onu ayda ödeyebileceğiniz rakam olarak düşünüp sistemin toplam ederini sormuştum. 12 Ay boyunca ödeyebilecekseniz 12x333=3996-4000 TL'lik bir sistem önerelim o zaman uygun mudur? 🙂

Geri
Yukarı