Steam Taksitli oyun satın alma

Bartuu-

Hectopat
Horizon forbidden West ön sipariş almayı düşünüyorum fakat Steam dolara geçtiğinden beri taksit yapamıyorum. İnternette eTail, Kinguin gibi sitelerden oyunun Steam key almak istiyorum hem daha ucuza geliyor, hangi siteden almalıyım her sitede taksit yapabiliyor muyum? En güvenilir site hangisidir? Steam key aktifleştirirken sıkıntı yaşar mıyım?

Horizon forbidden West ön sipariş almayı düşünüyorum fakat Steam dolara geçtiğinden beri taksit yapamıyorum. İnternette eTail, Kinguin gibi sitelerden oyunun Steam key almak istiyorum hem daha ucuza geliyor, hangi siteden almalıyım her sitede taksit yapabiliyor muyum? En güvenilir site hangisidir? Steam key aktifleştirirken sıkıntı yaşar mıyım?
eTail'den aldığımda sıkıntı olmamıştı taksit yapılıyormuydu hatırlamıyorum.

Sitelerden bende key aldım ama hiç taksitlendirme göremedim. Kart bilgilerini girdiğinde taksitlendirme çıkıyorsa yaparsın. Çıkmıyorsa tek çekim olacak.

Teşekkür ederim cevaplarınız için denedim kartıma taksit yapılıyor eTail'den alacağım gibi umarım aktifleştirmede sıkıntı yaşamam.

Oyun oynayan biri değilim taksit ile oyun almayı ilk defa duyuyorum. Durum o kadar vahim mi ya?
Maalesef. Triple A (AAA) dediğimiz ve yakın zamanda çıkmış oyunları yakın gelecekte daha fazla taksitle alırız artık biz. :( Çünkü 1000 lira eşiğini geçeli çok oldu ve bazı aç köpekler işin dozunu iyice arttırıp 2000 TL ve üstü fiyat çekiyorlar oyunlarına. Öyle ki, bu oyunlar indirime girdiklerinde aslında "olmaları gereken" fiyat aralığında oluyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı