Origin Oyun Satın Alma

Güntaç Aydın

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Mühendisi
İlk defa Origin'den oyun satın alacağım. Battlefield 1'in fiyatı indirime girmiş peki ben bunu satın almak istiyorum. Bu oyunu kalıcı olarak oynayabilir miyim yani tamamen benim olacak şekilde? Yoksa üyelik falan mı gerekli?

j6GPb9.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Origin hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınız üzerinden satın aldığınızda kalıcı olarak kütüphanede tutulur oyun. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden indirip oynayabilirsiniz.
Origin hesabınızın olması gerekiyor. Hesabınız üzerinden satın aldığınızda kalıcı olarak kütüphanede tutulur oyun. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden indirip oynayabilirsiniz.

Çözüm
Oyunu satın almaya bastığında üstte üyelik fiyatları, onların hemen altındaki bir kutucukta ‘Not intereting with membership?’ yazısı vardır, buna tıkladığında hiçbir paralı üyelik olmadan oyuna sahip olabilirsin.

Ayrıca oyunu satın alırken 5€ olan sürümü alın ve ardından ücretsiz olarak premium pass eklentisini etkinleştirin. Kısa süreliğine ücretsiz olacak ve 9€ olan versiyonu almışsınız gibi olacak

Peki şimdi satın almak istiyorum fakat akbank neo kartım var ama hata veriyor sürekli

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı