Tam ekrandan çıkarken PC takılıyor

sapocelo

Kilopat
Daha fazla  
Twitch'te tam ekrandan çıkarken PC takılıyor. Yayının görüntüsü tam ekranda kalıp altta görev çubuğu çıkıyor. Görev yöneticisi dahil hiç bir işlem yapamıyorum. Bu sorunla bugün karşılaşmaya başladım. Denediğim şeyler:

- CCleaner ile PC temizledim.

- Sürücüler güncel Mi kontrol ettim. Günceller.

Dünden bugüne değiştirdiğim tek şey mouse. Logitech G102 kullanmaya başladım. Ne kadar ilgilidir hiçbir fikrim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yandex kullanırken tam ekrana alma sırasında böyle bir sorunla karşılaşmıştım. Chrome ile böyle bir problem yaşamıyorum. Büyük ihtimal tarayıcıdandır.

Bu sorun bende de vardı. Chrome'da 60 fps videolarda oluyordu, Youtube Twitch farketmeksizin.
Format attığımda düzelmişti 2 ay sonra tekrar başladı. Formatsız çözüm yolu bulan var ise yardımcı olabilir mi?

Not : Ekran kilitlenip hiç bir şey yapamadığınızda bilgisayarı açıp kapatmak yerine Ctrl+Shift+Windows Tuşu+B kombinasyonlarını kullanarak düzelmesini sağlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı