Tam kapanma sizce gerekli mi?

Tam kapanma olmalı mı?

• Evet tam gelmeli

Oy: 30 47,6%
  • Hayır gerek yok

Oy: 10 15,9%
  • Corona yalan çıkar maskeleri

Oy: 8 12,7%
  • Gelmesi lazım bunu sorman bile gereksiz

Oy: 15 23,8%

• Oy verenlerin toplamı
    63
  • Anket kapandı .

166770

Kilopat
Makaleler
5
İlk önce gördüğüm haberden başlayayım. Sözcü yazarının edindiği kulis bilgilerine göre 17 Mayıs'a kadar tam kapanma olacakmış veya gündemdeymiş.
Kaynak:

Eğer doğru ise. Sizce gerçekten tam kapanma olmalı mı? Tam kapanma vakaları ciddi bir şekilde düşürür mü? Faydalı olacağına inanıyor musunuz?

İlk önce gördüğüm haberden başlayayım. Sözcü yazarının edindiği kulis bilgilerine göre 17 Mayıs'a kadar tam kapanma olacakmış veya gündemdeymiş.
Kaynak:

Eğer doğru ise. Sizce gerçekten tam kapanma olmalı mı? Tam kapanma vakaları ciddi bir şekilde düşürür mü? Faydalı olacağına inanıyor musunuz?

Tam kapanma yapmaları gerek ama dünki tabloya bakılırsa yapılmamaya çalışılıyor gibi.
(Bir günde 12K vaka azalmış normal değil bu)

Aslında düşmedi. Test sayısı azdı. Yine 320K test yapılsa. Yine 55- 60 çıkar.
Test sayısı konusunda test kitlerinin herkese yaptırılmaması gerek. Zaten doğru sonuç vermiyor. Bunu elinde koz olarak kullanan, yattığı yerden maaş almaya çalışan pişkin memurlar var mesela. Önüne gelene test yapılırsa tatbikîde vaka sayısı artar. Test sayısını azaltıp büyülü bir şekilde yaza 5 bin vaka ile giriş yapabileceğimizi düşünüyorum.

2 günde 15 bin vaka azalmış anlamadım bu nasıl iş? İleriki gunlerde sinav varmış tales mi bilmiyorum ama bu vaka sayisi hiç normal degil tales dedigimiz sinav ve liselarin sinavi olursa vakalar yukselicektir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı