Tam kapanmada alkol satışı yasaklandı!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tam kapanmada alkol satışı yasaklandı ama bazı alkol içenler Twitter'da tepkisini gösterdi. Sizin bu konu hakkında düşünceniz nelerdir?

Kaynak;Tam kapanmada alkol satışı yasaklandı!

Başlıklardan giderek söylüyorum sadece.

İsveç'te alkol yasağı denilen şey saatler ile ilgili, tamamen yasak değil.

Fransa açık alanda tüketimi yasaklamış yani bizimki gibi tamamen yasak değil.

Biz de yararı var diyorduk!

Konuyla alakasız Avrupa ülkelerinin korona ve alkol başlığının olduğu haberler atmışsınız, bizim durum ile alakası yok.
Şuan diğer ülkelerde tam kapanma uygulamıyor. Mesele yasak olan vakitlerde yapılan faaliyetler.
Yasak durumunda alkol tüketmek yasak gayet mantıklı bir hareket.

Aşı olmak istemeyen olmuyorsa, alkol içmek isteyen neden içemiyor?
Alkol sigarayla işim olmaz da bırakın herkes istediğini yapsın. Ayrıca herkesin zararı kendinedir.

Neden mantıklı bir hareket? Açıklaması var mı bunun?

Bunlar gayet mantıklı sebepler. Bu tip hareketleri engellemek için mecbur kendi halinde tüketenler inisiyatif gösterecek. Serbest bıraksan sen ben evde neden oturacağız? Yasak yapsan insanlar laf yapıyor. Daha mantıklı olanı geleceği düşünüp yasak yapmak. Bu illeti ne kadar erken bitirebilirsek o kadar iyi. Bugün sabır edeceğimiz birkaç olay geleceği düzeltecek.

Bu partileri engellemenin yolu satışı yasaklamak mı gerçekten? Önlem bu mudur? Neyse.

Evet bu. Ben 1 yıldır evde boşuna oturmuyorum. Pskoljim bozuldu evde otur otur. İki eleman alkol sefası sürsün, oyun oynasın diye bunları çekmiyoruz. Madem bir iş yapılacak tam olacak.

Geri
Yukarı