Tam olarak şu an, hayatınızdan memnun musunuz?

Shynie

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba, aklıma sıklıkla takılıp kendime sorduğum ve sizlere de sormak istediğim bir soru var. Şu anda PC ya da telefonunuz başında, bu uygulamada oturmuş vakit geçirirken hayatınızdan memnun musunuz? Abartma olmadan (şöyle zengin böyle zengin özel jettir yok otellerdir vb.)
Hayatınıza 10 üzerinden kaç puan verirdiniz?

Geçmiş olsun hocam, neyiniz var?
Kıl dönmesi denen lanet virüs gibi hastalık. Son günlerde ufak tefek akıntı ve çok minicik ağrılar oluyor. Tekrar nüksettiğini belli eden en yüksek ihtimal olan şişme yok ancak yine de korkuyorum. O ameliyatın stresini vs. tekrar yaşamak istemiyorum. Ah bir kurtulabilsem şundan. 1 senemi mahvetti.

Kıl dönmesi denen lanet virüs gibi hastalık. Son günlerde ufak tefek akıntı ve çok minicik ağrılar oluyor. Tekrar nüksettiğini belli eden en yüksek ihtimal olan şişme yok ancak yine de korkuyorum. O ameliyatın stresini vs. tekrar yaşamak istemiyorum. Ah bir kurtulabilsem şundan. 1 senemi mahvetti.
Acil şifalar diliyorum tekrardan, çok zor bir hastalık..

10/4 diyebilirim. Hastalıklar, Lisede okulun en kötü sınıfında olmak. Ve o sınıfta diğer sınıfların önüne geçmeyi denemek. Ayrıca bu sınıfta üzerime "tacizci" olduğuma dair iddialar bile geldi. Resmen okuldan 1 hafta uzaklaştırma yemiştim. Ailem gelip durumu düzeltebildiler. Ben bu iş yüzünden 2 hafta okulda konuları kaçırmıştım. Ve o kızlara hiçbir şey yapılmadı bile. Ayrıca 10.sınıf oldum ve TYT stresi sardı. Öyle öyle yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı