En iyi tamamen ücretsiz antivirüs programı

alidagoglu

Decapat
Yeni bilgisayar topladım ve herhangi bir antivirüs yüklü değil. Sorun şu ki torrent oyun indirmeyi seviyorum ve fazlasıyla kullanıyorum. Tüm paramı da sisteme harcadığım için bir programa para ödemeyi düşünmüyorum. Bu konu ile ilgili; tamamen ücretsiz olup, virüs taraması yapabileceğim, indirdiğim dosyaları seçip tarayabileceğim. Güvenilir ve tamamen ücretsiz bir antivirüs programı önerir misiniz?

Kaspersky en iyilerden biridir.

Kaspersky en iyilerden biridir.

Kaspersky ücretsiz mi? Ya da ücretsiz versiyonu ile işlemleri rahat ve güvenilir biçimde yapabilir miyim?

Yeni bilgisayar topladım ve herhangi bir antivirüs yüklü değil. Sorun şu ki torrent oyun indirmeyi seviyorum ve fazlasıyla kullanıyorum. Tüm paramı da sisteme harcadığım için bir programa para ödemeyi düşünmüyorum. Bu konu ile ilgili; tamamen ücretsiz olup, virüs taraması yapabileceğim, indirdiğim dosyaları seçip tarayabileceğim. Güvenilir ve tamamen ücretsiz bir antivirüs programı önerir misiniz?

Hocam keşke torrent kulladığınızı belli etmeseydiniz şimdi duyar kasmaya gelecekler şaka bir yana Kaspersky ücretiz verisyonun kullabilirsin Comodo'da var onu da kullanabilirsin ama en iyisi Kaspersky.

Hocam keşke torrent kulladığınızı belli etmeseydiniz şimdi duyar kasmaya gelecekler şaka bir yana Kaspersky ücretiz verisyonun kullabilirsin Comodo'da var onu da kullanabilirsin ama en iyisi Kaspersky.

Hocam vallahi duyarları bana işlemez ben doğrucuyum. Kullanıyorum bal gibi. Oyunlara para da veriyorum orası ayrı konu.
Bedava olarak Kaspersky kullanabilirsiniz. Hocam yanlış anlamayın ama sadece bu forumda bile onlarca bu konulardan var. Yani konuyu açmadan önce 1-2 dakika araştırsanız yeterli cevapları bulursunuz.

Haklısınız forumlarda yeniyim kusura bakmayın.

Geri
Yukarı