Tamer Umut

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle ölmez, bazuka at!

Hakaret konusunda bir şey demedim, sadece Recep Baltaş'ı bu konuda fazla agresif buldum. 720p konusu ve bu konu, daha önce hatırlamıyorum YouTube yorumları için 2 konu açtığını, birinde de haksız zaten.

Aslında agresif değil, uzmanı olduğu bir konu hakkında başkalarının kendisine iş öğretmeye çalısmasını sevmiyor.
Edit: yanlış bir konuya mesaj atmışım düzelttim.

Son düzenleme:
Bence paylasilip rezil edilmesi gayet makul.

1) Yorumlari dikkate aldigini gosterir.
2) Cahilligi ortaya cikarmakta yanlis bir sey yok.
3) Tum bu icerigi hazirlayip sacmalayan adami piyasaya surmek 5 dakikalarini almamistir.

Konu açılmasını abartı bulanlar olmuş ancak ben bile böyle yorumlar yapan insanları görüp sinirleniyorsam Recep Baltaş hayli hayli sinirleniyordur sonuçta yorumu yapan kişi Recep Baltaş a hakaret etmiş. Konu açmasını doğru buluyorum böyle insanlar bir şekil de rezil edilmeli veya sert bir şekilde uyarılmalı ki bir daha internette ki anonimliğinin arkasına sığınıp internetten başkalarına hakaret edemesinler.

Bu hayatta iyi veya kötü bir şey yaparsan karşılığını görürsün. O yüzden ok yaydan çıkmadan önce bir kez daha düşünün.

Sonuçta burada paylaşması doğal bunu görüp her önüne gelen hakaret edemez ders alır en azından aklı başında bir insan ise.

Ne diyorlardı "Meyve veren ağaç taşlanır"

Yaşı küçük diye liseye giden birinin yaptığı hatayı görmezden gelemezsin.

Bu yüzden mi forumda paylaştınız?
İsmini arattığında geçmişi ile yüzleşsin diye. Daha önce de yazdım bunu ama okumadınız sanırım.
Baktım videoya da pek bir şey gösterilmemiş zaten, oyun testlerinde Intel önde, daha güçlü bir ekran kartı ve 720p istediği için @Recep Baltaş tabiriyle "saldıran" arkadaşın dedikleri yapılsa aradaki fark daha çok olacaktı. DLSS kısmına ise hiç girmiyorum, tamamen arkadaşı haklı çıkaran kısım. En azından testleri 4K/8K yapıp FPS farkı yok ama AMD 10 derece daha soğuk demek için yapmamışlar, bu tarafsızlıksa hala tarafsızlar. Biraz da AM5'i bekleyin demek için yapılmış gibi.
Oyun, sentetik, video ve 3D testi olan videoda bir şey göstermediysek kendi yayınınızı kurup siz bize gösterin.

Fark zaten daha fazla sentetik testte. Videoyu izlememişin bile, izlediysen de 720p isteyen gibi anlamamışsın.

Videoda almak isteyen doğrudan Intel alsın diyorum ama sana göre AMD5 için yaptım videoyu. Ne anlamak istersen onu anlayıp saldırmaktan başka derdin yok.

Test yapma koşulları yanlış zaten, bunu ben de belirtiyorum. Ancak bunu taraf tutarak yaptıklarını sanmıyorum.
Öneriniz nedir, dinleyelim.

Son düzenleme:
Oyun, sentetik, video ve 3D testi olan videoda bir şey göstermediysek kendi yayınınızı kurup siz bize gösterin.
Bunu yapamadığım için burada olduğumun farkındasınız değil mi? Yapabilsem forumumda daha fazlasını isteyen insanlara saldırmak yerine onları dinlerdim.
Fark zaten daha fazla sentetik testte. Videoyu izlememişin bile, izlediysen de 720p isteyen gibi anlamamışsın.
İzledim videoyu, bunları yazdığım sırada izlemeye gerek duymamıştım ve izledikten sonra haklı çıktığımı fark ettim.
Videoda almak isteyen doğrudan Intel alsın diyorum ama sana göre AMD5 için yaptım videoyu. Ne anlamak istersen onu anlayıp saldırmaktan başka derdin yok.
Size "saldırmanın" bana kazandırdığı tek şey, bir şey anlamadan sizi savunanlar karşısında üstün hissetmem hepsi bu. Bu arada bana göre olan kısmı AMD'de AM4 için ilk nesil Zen işlemcilerde yapmıştı halihazırda, bunu AMD'nin kendi kanalında görmek yerine Technopat'ta görmek şaşırtıcı gelmiyor sadece.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı