Tamer Umut

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burada Recep Baltaş'da benim sınıf arkadaşım değil ama ben ona saygımdan Adı ile sesleniyorum.
Recep Baltaş'a seslenebileceğin bir rumuzu yok çünkü boş örnek verme.
Arkadaşa da geçmiş olsun, adı gerçekten internette çıkıyor.
İş görüşmesi esnasında:
-Sen birine "avel" demişsin.
+Evet.
-İşteyken birine söyler misin?
+Hayır.
-Tamam.

Bilmiyorum bu durum özel sektörde falan umarsanır mı, askerlik ve memurlukta durum nasıl bir fikrim yok.

Recep Baltaş'a seslenebileceğin bir rumuzu yok çünkü boş örnek verme.

İş görüşmesi esnasında:
-Sen birine "avel" demişsin.
+Evet.
-İşteyken birine söyler misin?
+Hayır.
-Tamam.

Bilmiyorum bu durum özel sektörde falan umarsanır mı, askerlik ve memurlukta durum nasıl bir fikrim yok.

Hocamdan özür diledim, konu kapandı. Boşuna uzatmaya gerek yok.

her böyle saçma yorum yapanı forumda mı paylaşacağız? Forumda her saçma yorum yapanı paylaşacaksak, forumdaki konular çöpe döner.
Konu dışı kategorisi ana sayfaya bile çıkmıyor, mesajlar sayılmıyor. Nasıl çöpe dönecekmiş? Saçma yorum yapma değil de hakaret edenler diyelim ona. Durumu küçültüyorsunuz. Sosyal medyadan hakaret etmek, birinin ailevi değerlerine sövmek, birinin kalbini kırmak çok kolay. Bunları azalttırmamız gerekirken, umursamayın geçin diyorsunuz herkes sizin gibi değil ne yazık ki.

Birkaç güne onu paylaşacağım. Onaylanır umarım.

Onaylanmamış mı? Yanlış mı görüyorum? Senin yazdıklarına göre bu da hedef göstermeye girmiyor mu? Onaylıyoruz zaten, onaylanmıyormuş gibi bir izlenim yaratmaya çalışmışsınız...

Cezamı bekliyorum bu arada, forum yöneticisini eleştirdim 😎
2 senelik üyeliğiniz mevcut, yöneticiyi eleştirdiniz diye uyarı alacağınızı düşünüyorsanız Sosyal hakkında bir fikriniz yok demektir.

Son düzenleme:
@Silinen üye yok yahu sosyal medyadan ya da ne bileyim herhangi bir yerden hakaret edince yanına kâr kalacağını sanıyorlar. Konuda ismi geçen arkadaş etkisini şimdi görmeyebilir ama ilerleyen zamanlarda basit görülen bu konu karşısına çıkacak. Tahminimce Technopat'ta uzun süre açık kalır zaten.

Onaylanmamış mı? Yanlış mı görüyorum? Senin yazdıklarına göre bu da hedef göstermeye girmiyor mu? Onaylıyoruz zaten, onaylanmıyormuş gibi bir izlenim yaratmaya çalışmışsınız...
Hayır, onaylanmış. Ben burada onaylanmamış demedim. Yanlış anladınız.

2 senelik üyeliğiniz mevcut, yöneticiyi eleştirdiniz diye uyarı alacağınızı düşünüyorsanız Sosyal hakkında bir fikriniz yok demektir.
Aldığım saçma, moderatörlerin işine gelmeyince verdiği cezalar nedeniyle böyle düşünüyorum :) Sonra birkaç aydır aldığım gereksiz ceza yok. Bence konuyu kapatmak en iyisi olacak.

Bu arada bana göre olan kısmı AMD'de AM4 için ilk nesil Zen işlemcilerde yapmıştı halihazırda, bunu AMD'nin kendi kanalında görmek yerine Technopat'ta görmek şaşırtıcı gelmiyor sadece.
Bu cümleden ben bir şey anlamadım. Anlayabilen varsa bana anlatır mı?
Recep abi biraz ileri gitmiş sanki. O zaman herkes kendisine laf edildi diye adamın ismini yazıp forumlarda konu açsın. Cahil insana gereğini yazar bırakırsın peşinden kovalamazsın.
Böyle diye diye ülke cahillerin at koşturduğu bir yer haline geldi. Cahillere mikrofon uzatmaya devam edelim.
Kendi dediklerinizle çakışıyorsunuz Recep bey. İsmini arattığında geçmişi ile yüzleşsin diye yaptığınızı söylüyorsunuz ama aynı zamanda hedef gösteriyorsunuz. Tartışmaya devam etmek istemiyorum. Kusura bakmayın ama toksiksiniz. Bu arada, gereksizin birisi bana laf atmıştı. Birkaç güne onu paylaşacağım. Onaylanır umarım. Kolay gelsin.

Cezamı bekliyorum bu arada, forum yöneticisini eleştirdim 😎
Yine iki konuyu birbirine sokmaya çalışıyorsun. İkisi farklı şeyler.

Toksik olan birini savunarak toksikliğe destek veren sen mi toksiksin yoksa bu kişinin bunu yapmaya son vermesini sağlamak için yaptığı hatayı suratına vuran ben mi?

Burada yöneticiyi eleştirenlere ceza vermiyoruz. Vatandaşı olduğun ülke ile karıştırdın galiba.
Öneri değil de yapılan hataları söyleyeyim. Hem 6600 XT gibi orta seviye kart kullanmış ve hem ultra ayarlarda test yapmışsınız ki bu işlemcinin öneminin büyük ölçüde azaldığı bir senaryo. Ek olarak videoda işlemci performansının öne çıktığı rekabetçi oyunlar yok. Çoğu AAA ve GPU ağırlıklı oyunlar. Bu koşullarda 11400F'in bile bu işlemcilere yakın sonuç vereceğini öngörmek zor olmasa gerek.
6600 XT konusunda haklısınız. Öte yandan videoda işlemci performansının öne çıktığı testler var. Rekabetçi oyunları neden koymadığımızı da belirttik ama o kısmı anlamadığınızı düşünüyorum. Farklı haritalardan kaynaklı olarak FPS değişkenliği olabiliyor. Testin birebir aynı olması için içinde benchmark olmayan oyunları bu kez kullanmadık.
Koskoca Technopat'ın yöneticisisin uğraştığın işlere bak bir de kanalın linkini yazmış 🤣
Bazen yolda yere çöp atanları da eleştiririm. Haklısın, ülkede bir şeyleri düzeltmeye çalışarak büyük bir geri zekalılık ediyorum. Barbaros Şansal gibi "***unuzda boğulun." demem lazım.

Şimdi konuyu ben kilitlemek istemiyorum insanlara cevap hakkı bırakmadan. Karşıt bir görüş sonrası konu kilitlenebelir.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı