Tamire verilen iPad'den bir aydır haber gelmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@kino hocam haklı. Dava açsanız boşuna para harcarsınız. Sonuç aldınız mı? Bu arada dava açıp bir sonuç alırsanız elimdeki iPad Mini'yi size yolluyorum.

Yeni iPad alacağız.
Yaşınız büyük ihtimal küçük. Birilerine fakir paranız yok demenizden belli yaşınız. Ayrıca iPad pro 5. nesil olduğunu belirtmene neger vardı? Ve yine ayrıca Cihazın max iPhone 7 plus. Mobile safari 15.6 dan yazdığın görünüyor. O iPadi aldında İphone 7 plus yada daha aşağısı bir model mi kullanıyorsun? Saçmalamayı bırak. @kino hocam haklı. Eğer olay gerçekse bile davadan bir sonuç gelmez.

Yeni iPad alacağız.
Dünyanın en zengin insanının bile yapmayacağı kadar saçma bir hareket. Arkadaş ben zenginim ayağı ile forumda millete hava atmaya çalışıyor ve yaşı büyük ihtimal 13ten küçük. Aldırış etmeyin @kino hocam.

Yaşınız büyük ihtimal küçük. Birilerine fakir paranız yok demenizden belli yaşınız. Ayrıca iPad pro 5. nesil olduğunu belirtmene neger vardı? Ve yine ayrıca Cihazın max iPhone 7 plus. Mobile safari 15.6 dan yazdığın görünüyor. O iPadi aldında İphone 7 plus yada daha aşağısı bir model mi kullanıyorsun? Saçmalamayı bırak. @kino hocam haklı. Eğer olay gerçekse bile davadan bir sonuç gelmez.
iPad olunca telefon çok iyi olması gerekmez. Ayrıca telefonu Alo ve sitelere girmek için kullanıyorum 30 bin lira telefona vermek yazık.

iPad olunca telefon çok iyi olması gerekmez. Ayrıca telefonu Alo ve sitelere girmek için kullanıyorum 30 bin lira telefona vermek yazık.
Aynı apple kimliği ile giriş yaptıysan ayarlarda isminin üzerine tıklayıp biraz aşağıya inip iPadin sende olduğu ile ilgili bir kanıt atabilir misin?

Şu şekilde.

Dosya Ekleri

• IMG_2068.png
    IMG_2068.png
    86,5 KB · Görüntüleme: 20
Aynı Apple kimliği ile giriş yaptıysan ayarlarda isminin üzerine tıklayıp biraz aşağıya inip IPad'in sende olduğu ile ilgili bir kanıt atabilir misin?

Şu an yok ama iPad 9 var kimlikte şu anlık.

Aynı apple kimliği ile giriş yaptıysan ayarlarda isminin üzerine tıklayıp biraz aşağıya inip iPadin sende olduğu ile ilgili bir kanıt atabilir misin?

Şu şekilde.
Oh hocam özür dilerim o iPhone 😭😢😢😭😡😠

Saçmalamayı kes ve dediğim gibi aygıtlardan tabletinin resmini at. Zenginim diye hava atmak için insanların vaktini boş yere çalmaya çalışmadığından emin olduğumda yardımcı olmaya çalışacağım.
Diğerini diğer Apple kimliğe girince atıyorum.

Dosya Ekleri

• BEB28BE9-558A-4283-9427-F5518E8FA568.jpeg
    BEB28BE9-558A-4283-9427-F5518E8FA568.jpeg
    41,4 KB · Görüntüleme: 18
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı