Tanımadığım bir kıza sarılırsam ne olur?

Arkadaşlar dalga geçmeyin ama dün bir yerde gezerken bir kız gördüm çok beğendim ve ona sarılmak istedim ama tabii ki yapmadım fakat zor vazgeçtim peki yapsaydım yani sarılsaydım ne tepki verirdi tahmininizce?

Meydan dayağı yiyebilirdin sarılmak isteyeceğin kişinin nasıl bir tepki vereceğini kimse bilemez ve şahsen tanımadığın birine sarılmak yanlış bir şey denyonun teki annene sokak ortasında çok beğendiğini söyleyip sarılsaydı hoş olur muydu olmazdı değil mi?

Meydan dayağı yiyebilirdin sarılmak isteyeceğin kişinin nasıl bir tepki vereceğini kimse bilemez ve şahsen tanımadığın birine sarılmak yanlış bir şey denyonun teki annene sokak ortasında çok beğendiğini söyleyip sarılsaydı hoş olur muydu olmazdı değil mi?
Zihinsel engelli olsa dahi meydan dayağını yiyebilir miydi hocam?

Kesin bir şey söylemedim, medyum değilim sarıldığı kişinin nasıl tepki vereceğini kestiremem, olabilecek en kötü tepkiyi söylemiştim.
Yani hocam kısacası ben Zihinsel engelliler dayak yiyebilir mi diye merak ettim. Zihinsel engelliler dayak yerse ne olur? Vs. gibisinden.

Arkadaşlar dalga geçmeyin ama dün bir yerde gezerken bir kız gördüm çok beğendim ve ona sarılmak istedim ama tabii ki yapmadım fakat zor vazgeçtim peki yapsaydım yani sarılsaydım ne tepki verirdi tahmininizce?

Vallahi kızın erkek arkadaşı olarak yanında biri olsam tahminimce iyi şeyler olmazdı erkek olmasa da iyi şeyler olmaz sapık mısınız?

Geri
Yukarı