Tanımadığım biri benden fidye istiyor

Siz ondan para isteyin. Tersine dolandırıcılık yapın. Hesabımda bloke vs var diye 500$ isteyin. Bakalım o zaman ne tepki verecek? 😀

Eki Görüntüle 1560623

Adamla herhangi bir ortak sunucum yok, mastürbasyon yapışımı izlediğini söylüyor ama kameram yok :D yine de bir tedirgin olmadım değil. Sizin başınıza da benzer bir olay geldiyse naptığınızı söyler misiniz?

Eğer gerçekten seni izliyorsa Türkiye'deki bir insanda 1200 dolar olmayacağını bilir.

Eki Görüntüle 1560623

Adamla herhangi bir ortak sunucum yok, mastürbasyon yapışımı izlediğini söylüyor ama kameram yok :D yine de bir tedirgin olmadım değil. Sizin başınıza da benzer bir olay geldiyse naptığınızı söyler misiniz?

Ben olsam beni tehdit etiği için onu dava etmekle tehdit ederim ve özel hayat gizliliği ihlali nedeniyle suç duyurusunda bulunduğumu söylerdim.

Eki Görüntüle 1560623

Hocam bu videoyu atabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı