Tanımadığım kişiler Instagram hesabımı buldu

Daha fazla  
Arkadaşlar ben az önce bir oyun oynuyordum. Bir arkadaş geldi durduk yere bana küfür falan etmeye başladı. Discord'a çağırdılar. Gittim babamın ismini çalıştığı yeri falan sordular. Nerede yaşadığımı sordular. Hangi ilçesinde olduğuma kadar her detay sordular. Facebook hesabımı Instagram hesabımı falan sordular. Vermedim ama ismim nadir olduğu için Instagram'dan aratıp buldular. YouTube arkaplanımda falan benim küçüklüğümün resimleri vardı onları attılar. Bulunduğum ilçeyi falan yanlış verdim özellikle. Instagram'ımı buldular fakat güvenemedim. Çocuklarla daha 5 dakika falan konuştum her şeyimi sordular. Açıkçası korkuyorum. Bir şey yapabilirler mi? Babamın mesleğini falan sordu doğru cevap verdim. Nerede yaşadığımızı ilçesine kadar sordu yanlış cevap verdim. Bu konuşmadan sonra Discord hesabımı sildim. Bu arada bana bilgilerimi sorarken bir anda kafama dank etti. Çıkıyorum ben dedim. Çıkma dur dur dediler. Babanı ararız falan dediler. Buldukları numara babamın değildi babamınmış gibi gösterdim. Daha sonra onları dinlemeyip çıktım Discord'dan. Şu an tek ellerindeki bilgi benim Instagram'ım. Onun da benim olup olmadığına emin değiller. Sadece ismimden kaynaklı buldular. Bende konuştuktan sonra önce DC hesabımı sildim ardından Instagram hesabımın ismini değiştirdim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı