D&R'daki yazı yerine Instagram hesabımı yazdım

Hank J Wimbleton

Hectopat
Merhaba. Kuzenlerimi ziyaret sebebiyle Balıkesir'e geldim. Gecen gun AVM'ye gittik. Orada da D&R'a girdik. Kalemlerin oldugu kisimda kagit var kalemleri denemek icin. Bende instami yazmistim. Kizin biri Instagram'dan bana yazdi bunu sen mi yazdin diye. Sonra da fotoğraf atti attığı fotoda da benim nickin altina gayler eklesin yazmislar. Ben de fark etmedim evet yazdim. Sonra fark ettim hayir falan dedim kiz anladi beni. Bir daha gidisinde silebilir misin ben burali degilim falan dedim. Tamam dedi anlastik falan. Kalp krizi geciriyordum sonra aklima nickname degistirmek geldi :D Bu D&R'daki kagitlar degisiyor mu yav? Bir de eski kullanici adindan su an beni bulabilirler mi? Cildiracağım vallahi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220630-212744_Instagram.jpg
    Screenshot_20220630-212744_Instagram.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 61
Karım evde yok gelsene.💦 (!)

Merhaba. Kuzenlerimi ziyaret sebebiyle Balıkesir'e geldim. Gecen gun AVM'ye gittik. Orada da D&R'a girdik. Kalemlerin oldugu kisimda kagit var kalemleri denemek icin. Bende instami yazmistim. Kizin biri Instagram'dan bana yazdi bunu sen mi yazdin diye. Sonra da fotoğraf atti attığı fotoda da benim nickin altina gayler eklesin yazmislar. Ben de fark etmedim evet yazdim. Sonra fark ettim hayir falan dedim kiz anladi beni. Bir daha gidisinde silebilir misin ben burali degilim falan dedim. Tamam dedi anlastik falan. Kalp krizi geciriyordum sonra aklima nickname degistirmek geldi :D bu D&R'daki kagitlar degisiyor mu yav? Bir de eski kullanici adindan su an beni bulabilirler mi? Cildiracağım vallahi.

Bu arada kız kendisi yazmış. Yazmak için bahane üretmesi gerekti tabii :) sonra baktı bu animeci dedi saldı.

Geri
Yukarı