Tanımadığım numaralar WhatsApp'da belirdi

BlackMonolith

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,
Az önce WhatsApp Web'e girdim ve tanımadığım iki kişinin numarası sanki daha önce mesajlaşmışız gibi mesaj ekranımda belirdi. Bağlantıyı kesip tekrar bağlanınca kayboldu. Kendisine ulaştım oda beni tanımadığını söyledi. Benim aklıma da numaraların sızmış olabileceği geldi, acaba aynı durumu yaşayan var mı?

Inked11_LI.jpg

Merhaba,
Az önce WhatsApp Web'e girdim ve tanımadığım iki kişinin numarası sanki daha önce mesajlaşmışız gibi mesaj ekranımda belirdi. Bağlantıyı kesip tekrar bağlanınca kayboldu. Kendisine ulaştım oda beni tanımadığını söyledi. Benim aklıma da numaraların sızmış olabileceği geldi, acaba aynı durumu yaşayan var mı?

Eki Görüntüle 1376957

Bir benzerini yaşadım hocam. Normal WhatsApp'ta olmuştu bendr de. Sohbetlerimde en başta numarası kayıtlı olmayan kişiler çıkmıştı. Sohbet de edilmemişti, tanımıyordum da.

Yani düşük olsa da bir ihtimal daha önce kullanılıp iptal edilip operatör tarafından yeniden satışa çıkarılan bir hat aldığınızda meydana gelebiliyor. Yıl olarak 2012'ye denk geliyor. O yıl hattı kullanan kişi whatsapp yüklediyse sonra da whatsapp hesabı silinmeden hat iptal edildiyse sizin görebiliyor olmanız mümkün. Ama dediğim gibi çok düşük bir ihtimal.

Hocam Google hesabınıza WhatsApp kişileri de yedeklenir. Cihazınızda sizin olmayan bir hesap var mı?

Yani düşük olsa da bir ihtimal daha önce kullanılıp iptal edilip operatör tarafından yeniden satışa çıkarılan bir hat aldığınızda meydana gelebiliyor. Yıl olarak 2012'ye denk geliyor. O yıl hattı kullanan kişi whatsapp yüklediyse sonra da whatsapp hesabı silinmeden hat iptal edildiyse sizin görebiliyor olmanız mümkün. Ama dediğim gibi çok düşük bir ihtimal.
hat çok uzun zamandır bende, öyle bir durum olduğunu sanmıyorum. Sızıntı felan oldu sandım çünkü bağlantıyı kesip tekrar girince yok oldu numaralar.
Bananda olmuştu 100'e yakın tanımadığım değişik numaralara gelmişti.
Kapatıp açınca gitmişti hata olabilir.
hata olduğu belli, ben sızıntı sandım.

Aynısını 4 yıl önce şöyle yaşadım, elimizde bir cihaz vardı (2. el) ona uygulamayı kurunca bilmediğim kimseler gözükmüştü. Hepsini engellemiştim daha sonra kaybolmuştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı