[Tanıtım] Cynth Müzik Çalma Programı

Biraz daha guzellesmis fakat eksikleri var.
Bosluklari cok fazla, playlist bolumunu biraz faha buyutebilirsiniz (yine de biraz bosluk kalsin).
Yazi tipi biraz daha yumusak olabilir, harflerin parlakligi cok hafif dusurulebilir.
Son olarak da oynatma bolumu koyu renkten aciga gitmek yerine tek renk yapilabilir.

An itibariyle programı tanıttığım videoyu izleyebilirsiniz. Önerilerini sunan herkese sonsuz teşekkür etmek istiyorum :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

An itibariyle programı tanıttığım videoyu izleyebilirsiniz. Önerilerini sunan herkese sonsuz teşekkür etmek istiyorum :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Basarilarinizin devamini dilerim.
Artilari yerine eksilerini soyleyecegim, cok buyuk eksikler degiller ama.
Eksiler: Oynatma butonlarini tam olstak ortalamalisiniz, ornegin durdurma tusu asagida.
Yazi tipi cok pastel gozukuyor, kontrastini biraz azaltip keskinlestirmeyi azaltabilirsiniz.
Oneri: Arka plani bilgisayarimizdaki fotograflardan secebiliriz.
Tam surumu ciktiginda etiketlerseniz sevinirim, kullanmak icin bekliyorum.

Son düzenleme:
Basarilarinizin devamini dilerim. Tam surumu ciktiginda etiketlerseniz sevinirim, kullanmak icin bekliyorum.
Çok teşekkürler.
Artilari yerine eksilerini soyleyecegim, cok buyuk eksikler degiller ama.

Eksiler: Oynatma butonlarini tam olstak ortalamalisiniz, ornegin durdurma tusu asagida.
Yazi tipi cok pastel gozukuyor, kontrastini biraz azaltip keskinlestirmeyi azaltabilirsiniz.
Önerilerinizi dikkate alacağım.
Oneri: Arka plani bilgisayarimizdaki fotigraflardan secebiliriz.
Şu anda 2 seçenek var, kullanıcı renk de seçebilir bilgisayarından bir resim de. Yani aslında şu an dediğiniz gibi :)

An itibariyle 0.9.8 sürümü yayınlandı. Bundan sonraki sürümü 1.0 olarak çıkarmayı planlıyorum o yüzden biraz geç çıkabilir.

1638116468531.png

Birkaç sorun düzeltildi ve bazı yüklenmeyen müzikler için yeniden yükleme (CTRL + R) kombinasyonu eklendi.

An itibariyle 0.9.8 sürümü yayınlandı. Bundan sonraki sürümü 1.0 olarak çıkarmayı planlıyorum o yüzden biraz geç çıkabilir.

Eki Görüntüle 1228167

Birkaç sorun düzeltildi ve bazı yüklenmeyen müzikler için yeniden yükleme (CTRL + R) kombinasyonu eklendi.
Elinize sağlık hocam.
Kaydırma tuşunu şu an olduğu gibi yapmak yerine biraz daha farklı yapabilirsiniz.
Örneğin:
resim_2021-11-28_193612.png

1.0 sürümü yayınlanmış bulunuyor.

Değişenler:
  • Tasarımsal birçok değişiklik.
  • Müzik atlama ve durdurma kısayolları: Ctrl + Shift + [Medya Tuşu]
  • Anlık müzik çalma: Örneğin bir müziği çok dinlemek istediniz ama müzik sırasını bozmak istemiyorsunuz, bir müziğe sağ tıklayıp oynatırsanız o müzik bittikten sonra kaldığı yerden süreç devam eder.
  • Hata düzeltmeleri.
1639585571675.png

Programda katkısı bulunan @Hamzz, @403052 ve @bados123'e teşekkür etmek istiyorum tekrardan.

Bu sürümde de hatalar olabilir ama geri dönüşler üzerine düzeltmeye çalışacağım, şahsen şu an ben kullanıyorum ve herhangi bir soruna rastlamadım.

@Evilmonster Bakmayalı ne kadar gelişmiş bu oynatıcı. Arayüzü çok güzel olmuş, hoşuma gitti. Ayrıca Windows 11 arayüzünden esinlenerek ve boşlukları kapatıp daha minik ve kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Hem belki bir gün okullardaki tahtalarda milattan öncesinden kalma Windows Media Player'ın yerine geçer ve bence daha iyi olur.

Geri
Yukarı