[Tanıtım] Cynth Müzik Çalma Programı

@Evilmonster elinize sağlık, arayüz vb. her şey çok güzel olmuş. Belirli firmalarla anlaşabilirseniz bu işten bir gelir de kazanabilirsiniz.
Bilgisayarda yüklü bir şarkı olmadığı için oynatıcıyı kullanamıyorum maalesef.
Kullanmak için şarkıların yüklü olmasına gerek yok aslında :)

Şarkı ekleme kısmındaki aşağıdaki bölüme şarkı ismi veya link yazarsanız otomatik ekleyebilirsiniz.

1639588983329.png

Merhaba, bugün sizlere birkaç aydır üstünde çalıştığım programı tanıtmak istiyorum. Program genel olarak müzik oynatmaya yarıyor.

Özellikleri
  • Oynatma listesi oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz.
  • Kullanımı kolaylaştıracak birkaç özellik. (Ses kısıldığında müziğin durması veya uygulamanın gizlenmesi vs.)
  • Özelleştirme seçenekleri.
  • Kolay ve hoş arayüz.
  • Tuş kısayolları sayesinde müziği kolayca yönetebilirsiniz.
  • Müziklerin sanatçısı düzgün olmadığı takdirde belirli bir algoritmayla dosya isminden sanatçıyı otomatik çıkartabilirsiniz.
Birkaç Not
  • Program şu anda test aşamasında (fırından yeni çıktı), o yüzden birkaç hata olabilir. Hata yaşadığınızda buraya yazabilirsiniz.
  • Program MIT lisanslıdır, düzenleyebilir ama paylaşamazsınız.
  • Sarı yükleme ibaresi müziğin belleğe alınma yüzdesini gösterir, çevrim içi müzikleri 7 dakikadan uzun seçmemeye özen gösterin.
  • Virus Total taramasında False-Positive bir sonuç var, korkmanıza gerek yok. (Programın kaynak kodu Github üzerinde mevcut. Sorun çıkaran medya oynatma ve duraklatma butonunun hareketlerinin izlenmesi.)
Yakında Eklenmesi Beklenen Özellikler
  • Müzikleri kırparak oynatma.
  • Programın tümleşik mini oynatıcı versiyonu.
  • Çoklu dil desteği.
Linkler

Github
Virus Total

Resimler

Eki Görüntüle 1214017Eki Görüntüle 1214018Eki Görüntüle 1214019Eki Görüntüle 1214020

Her türlü eleştiriye açığım, umarım size bir faydam dokunabilmiştir. İyi forumlar :)
C# mı kullandınız?

Açık kaynak olduğundan denemem lazım. Tabii .flac uzantısını destekliyorsa. Destekliyor mu?

Açık kaynak olduğundan denemem lazım. Tabii .flac uzantısını destekliyorsa. Destekliyor mu?
Şu ana kadar .flac test etmedim fakat bilgisayarınızda codec varsa açacaktır. Açmazsa KLite'ın üst sürümlerini yükleyip deneyebilirsiniz. Muhtemelen açacaktır.

İndirme linkini paylaşabilir misin?
Konuda verdiğim Github linki üzerinden indirebilirsiniz.

Uzun bir aradan sonra merhabalar. Cynth'in yeni sürümünü çıkarmak için zamanım olmamıştı ama artık yeni sürümüyle karşınızdayım. 1.0 sürümünden daha fazla yenilik var aslında.

1643813371045.png

Yenilikler:
  • Arayüz geliştirmeleri, optimizasyon ve hata iyileştirmeleri.
  • Oynatıcı çekirdeği yeniden yazıldı.
  • Müziği baştan başlatmak için kısayol eklendi. (Shift + Alt + R)
  • Müziğin küçük resmi arayüze plak temasıyla eklendi.
  • Çoklu dil desteği eklendi. (Sadece Türkçe ve İngilizce)
  • Artık favorilerinizden liste oluşturabilirsiniz.
  • Oynatılan müziğin ismine çift tıklayarak listede yerini bulabilirsiniz.
  • Hakkında ve geri bildirim kısmı ayarlara taşındı.

Yeni sürümü yine Github üzerinden indirebilirsiniz.

Geri bildirimlerinizi her zamanki gibi iletebilirsiniz, umarım uygulamayı beğenirsiniz :)

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Programda hala hatalar var mı?
En son 1.3 sürümü yayınlandı. Tabii ki de hatasız program olmaz, gördüğüm birkaç ufak tefek hatası var ve sonraki güncellemede düzeltilecek. Şu anda programı aktif olarak kullanıyorum ve büyük bir sorunla karşılaşmadım.

Geri
Yukarı