Tank filmleri neden yapılmıyor?

Bence Fury filmi saçma bir film di. Ve izlediğim tank filmleri hep saçma. Bir tanesi T-34 ile 2 tankı deliyor. Yine T-34 ile panther tankını körüden aşağıya atıyor. Ve üstelik Panther tankı T-34'e tanksavar mermisi atmasına rağmen T-34'ü delemiyor. Saçmalık. Fury de ise O Tiger tankı en son Brad pitt in tankını ablamak için 2 saat ne bekliyor tankı olduğu yerde döndürüp ön tarafı bunlara niye doğrulmuyor? Onu da geçtim iki atış yapıyor ama Sherman tankını delip geçmesi gerekmeke ama bu olmuyor. İmkansız. Hayır bir propagan da yapacaksınız da bunu Tiger tankı üzerinden yapmayın. Hiç değilse o mühendisliğe saygınız olsun. Onu da geçtim filmin sonun da 5 kişi koca SS tümeninin % 70'ini yok ediyor. Gözetlemeye gittiğin de tümen de askerlerin elin de tank savar füzesi varken tank ile savaştıkları bölüm de neden sherman tankına tanksavar füzesi atmıyorlar? Saçmalık.

Hocam yanlış anlamazsanız bir şey soracağım 1 aydan fazla bir süre oldu buna rağmen konuyu nasıl buldunuz?

Çok fazla para gerek diye biliyorum.
Fury'nin bir savaş sahnesinde Brad Pitt koşuyor, o sahnede birkaç kişiye çarpıyor, aslında çarpmaması gerek ama çarpıyor. Ve sonra yeniden o sahneyi çekemiyorlar çünkü çok para gerekiyor.

Sen ilk önce git Fury adlı filme bak bakayım dediğin sahne var mı?

Sade tank üzerine yapılmış tek bildiğim film Fury ama birçok 2. Dünya savaşı filmi ve dizisi biliyorum tank savaşları da mevcut.

Sen ilk önce git Fury adlı filme bak bakayım dediğin sahne var mı?

Sade tank üzerine yapılmış tek bildiğim film Fury ama birçok 2. Dünya savaşı filmi ve dizisi biliyorum tank savaşları da mevcut.

''Charlie'nin Çikolata Fabrikası'nda'' değil miydi o sahne yaa?

Bence Fury filmi saçma bir film di. Ve izlediğim tank filmleri hep saçma. Bir tanesi T-34 ile 2 tankı deliyor. Yine T-34 ile panther tankını körüden aşağıya atıyor. Ve üstelik panther tankı t-34'e tanksavar mermisi atmasına rağmen t-34'ü delemiyor. Saçmalık. Fury de ise o tiger tankı en son brad pitt in tankını ablamak için 2 saat ne bekliyor tankı olduğu yerde döndürüp ön tarafı bunlara niye doğrulmuyor? Onu da geçtim iki atış yapıyor ama sherman tankını delip geçmesi gerekmeke ama bu olmuyor. İmkansız. Hayır bir propagan da yapacaksınız da bunu tiger tankı üzerinden yapmayın. Hiç değilse o mühendisliğe saygınız olsun. Onu da geçtim filmin sonun da 5 kişi koca SS tümeninin % 70'ini yok ediyor. Gözetlemeye gittiğin de tümen de askerlerin elin de tank savar füzesi varken tank ile savaştıkları bölüm de neden sherman tankına tanksavar füzesi atmıyorlar? Saçmalık.

Hocam genel tank filmlerine göre gayet güzel film idi Fury filmi. Ancak T34 filmi o kadar saçma iki T34-85 bile panther tankını önden delemiyor 80 mm zırhı var ancak acıyla birlikte o zırh 150 mm ye kadar cıkıyor, T34-85'in en güçlü mermisi bile 145 deliyor, ancak panther tankının kullandığı tanksavar mermi minimum 195 Max 285 deliyor, minimum mermisini kullansa bile T34 istediği acıyı versin delip geçer yok eder tankı, bir de hiçbir şey olmamış gibi panther tankını itip suya atıyor sence böyle bir film izlenir mi? :d

Yok o zaman alaycı oluyor ben destekledim gerçekten de doğru bilgi.

+ Ekleme panther tankı 43 - 35 ton arası T34 itiyor daha da konuşmuyorum.

Bence Fury filmi saçma bir film di. Ve izlediğim tank filmleri hep saçma. Bir tanesi T-34 ile 2 tankı deliyor. Yine T-34 ile panther tankını körüden aşağıya atıyor. Ve üstelik panther tankı t-34'e tanksavar mermisi atmasına rağmen t-34'ü delemiyor. Saçmalık. Fury de ise o tiger tankı en son brad pitt in tankını ablamak için 2 saat ne bekliyor tankı olduğu yerde döndürüp ön tarafı bunlara niye doğrulmuyor? Onu da geçtim iki atış yapıyor ama sherman tankını delip geçmesi gerekmeke ama bu olmuyor. İmkansız. Hayır bir propagan da yapacaksınız da bunu tiger tankı üzerinden yapmayın. Hiç değilse o mühendisliğe saygınız olsun. Onu da geçtim filmin sonun da 5 kişi koca SS tümeninin % 70'ini yok ediyor. Gözetlemeye gittiğin de tümen de askerlerin elin de tank savar füzesi varken tank ile savaştıkları bölüm de neden sherman tankına tanksavar füzesi atmıyorlar? Saçmalık.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı