Tanrıdan korkmuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yapmayın ya, sokakta dini inancı sorulduğunda ateistim diyen bir insanı dövüyorlar mı?

Hocam bunu söyleyince aklıma bu video geldi 😂 Şaka bir yana hocam doğru söylüyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bunu söyleyince aklıma bu video geldi 😂 şaka bir yana hocam doğru söylüyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu gerçek bir video değildir umarım.

Hayır yazdığı mesaj benim dinimi kirletiyor saygılı bir şekilde bunu dememiş bende saygılı bir şekilde dememişim farkındayım kusura bakmayın.

Arkadaşın dinini kirletecek bir şey yazmadığını görüyorum, biraz sert ve gereksiz tepki olmuş sizinki bence. Neyse ben çok karışmıyorum bu konulara, kime ne anlatırsan anlat tek bildiği ve okuduğu kendi düşüncesi.

Dövülmesi iyimser bir tahmin olur sanırım :D
Ya, hocam. Saçma şeyler söylüyorsunuz ya. Level kaç duyar bu, kimsenin kimseye karıştığı yok, boş muhabbet yemin ederim, yok ateistim döverler beni, yok ateistim öleceğim, yok böyle yok zart zurt. Sizin ne düşündüğünüz milletin umrunda değil.

Ya, hocam. Saçma şeyler söylüyorsunuz ya. Level kaç duyar bu, kimsenin kimseye karıştığı yok, boş muhabbet yemin ederim, yok ateistim döverler beni, yok ateistim öleceğim, yok böyle yok zart zurt. Sizin ne düşündüğünüz milletin umrunda değil.
Ne bu atar? Dediğiniz ancak üniversite ortamlarında olur, psikolojik baskı yüzünden dini inancınız olmadığını rahat rahat söyleyemezsiniz, nasıl bir yerde büyüdünüz merak ediyorum. Bütün insanlar çok anlayışlıymış gibi davranmanın manası yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı