Tansiyon ölçen akıllı Saat/Bileklik önerisi

Tansiyon aleti almayı düşünüyorum, almışken akıllı saat alıp ikisini de aradan çıkarayım dedim. Öneriniz var mı?

Hocam akıllı saatleri zaten tansiyon aletleri ile kalibre ediyorsunuz ve tansiyon aletleri kadar doğru sonuçlar vermiyorlar eğer ciddi bir sağlık probleminiz varsa akıllı saate tansiyonunuzun düzenli ve doğru değerleri lazımsa bunu saat ile çözmeyin fakat sağlığınızı normal takip etmek için düşünüyorsanız tabii Galaxy Watch en yeni üyeleri işinizi fazlası ile görecektir EKG dahil.

Eğer Samsung kullanıyorsanız Watch 4 veya Watch 5 ailesine bakabilirsiniz.

...ve tansiyon aletleri kadar doğru sonuçlar vermiyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Dediğiniz gibi olsun.

Eğer Samsung kullanıyorsanız Watch 4 veya Watch 5 ailesine bakabilirsiniz.

Dediğiniz gibi olsun.

Bunları daha önce de gördüm hocam. Daha önce Watch kullanmışsınızdır sizde tansiyon özelliğini ayarlarken dahi bir tansiyon aleti ile 3 tane ölçüm yapıp saate kaydediyorsunuz. Tam doğru değerlerin takip edilmesi şart ise saatten daha iyi bu iş için üretilen aletlerin kullanılması gerekir dedim. :)

Bunları daha önce de gördüm hocam. Daha önce Watch kullanmışsınızdır sizde tansiyon özelliğini ayarlarken dahi bir tansiyon aleti ile 3 tane ölçüm yapıp saate kaydediyorsunuz. Tam doğru değerlerin takip edilmesi şart ise saatten daha iyi bu iş için üretilen aletlerin kullanılması gerekir dedim. :)
Tansiyonun tam doğru değeri mi olur zaten her saniye değişir tansiyon aleti 180 ölçtüyse saatte 175 ölçtüyse yine aynı tedavi uygulanacaktır. Param olsaydı tansiyon aleti gibi ilkel bir makine yerine güzel bir saat alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı