Tansiyon ölçen akıllı saat önerisi

• Konuyu başlatan orvos
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 25B

orvos

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,

Tansiyon ölçen akıllı kol saati arıyorum da ailem için, iyi bir saat öneriniz varsa aşağıda bekliyor olacağım. Apple Watch'da falan var mı diye baktım da yok gibi duruyor. Önerilerinizi bekliyor olacağım.

Sevgiler.

Colmi p8 diye bir saat var. Bakabilirsiniz. Özellikleri ve fiyatının linkini bırakıyorum buraya fakat Türkiye'den almanızı tavsiye etmiyorum. Türkiye'de en ucuz 240tl, Aliexpress'te 170tl civarı.

Selamlar,

Tansiyon ölçen akıllı kol saati arıyorum da ailem için, iyi bir saat öneriniz varsa aşağıda bekliyor olacağım. Apple Watch'da falan var mı diye baktım da yok gibi duruyor. Önerilerinizi bekliyor olacağım.

Sevgiler.

Bütçeniz var ise Huawei GT 2 proya bakın derim.

Merhaba,

Tansiyon ölçümü ile nabız ölçümünü karıştırmamanızı öneriyorum. Tansiyon ölçen akıllı saatler daha yeni bir teknoloji. Saat kordonunun şişmesi gerekiyor. Videoları izleyebilirsin. Tavsiyem, bluettoh ile ölçütüğü bilgileri telefona, app'e aktarabilen akıllı ölçüm cihazlarına bakmanız olur, böylelikle birden fazla kişi aynı cihazı kullanabilir. "Omron Complete" ürününe bakabilirsiniz, doktorunuzunda çok işine yarar bu cihazdan çıkacak bilgiler.

Omron HearthGuide
Huawei Watch D

Ref:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Note:
Omron Complete

Merhaba,

Tansiyon ölçümü ile nabız ölçümünü karıştırmamanızı öneriyorum. Tansiyon ölçen akıllı saatler daha yeni bir teknoloji. Saat kordonunun şişmesi gerekiyor. Videoları izleyebilirsin. Tavsiyem, bluettoh ile ölçütüğü bilgileri telefona, app'e aktarabilen akıllı ölçüm cihazlarına bakmanız olur, böylelikle birden fazla kişi aynı cihazı kullanabilir. "Omron Complete" ürününe bakabilirsiniz, doktorunuzunda çok işine yarar bu cihazdan çıkacak bilgiler.

Omron HearthGuide
Huawei Watch D

Ref:

Note:
Omron Complete
Omron akıllı saati ve tansiyon aletini türkiyeden satın alabilecegim bir yer varmı?

Omron akıllı saati ve tansiyon aletini türkiyeden satın alabilecegim bir yer varmı?
Omron'un kendisi ve distribütörü Türkiye'de hizmet veriyor zaten. Kendilerine ulaşın derim. Tansiyon ölçen saatler henüz yeni ve kullanım kolaylığı o videolardaki kadar kolay olmayacaktır bence. Bunun yerine düzgün ve takip edilebilir veriler sunan bir tansiyon aleti almanızı tavsiye ederim. "Omron Connect" uyumlu bir model yani.

Ref:

Yeni konular

Geri
Yukarı