Taotronics 79 Pro şarjı çabuk bitiyor

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Selamlar. Taotronics 79 Pro aldım birkaç hafta önce. İyi hoş ama sorunları bir türlü bitmedi.

Kafasına göre ya sağ ya da sol bağlanmıyor.

Kutusuna koyuyorum kapağını kapatıyorum, hala bağlantısı kesilmiyor ses vermeye devam ediyor.

Şarjı hemen bitiyor. Sol kulaklıkla birkaç bölüm dizi izledim hemen %10'a geldi. Böyle olmaması gerekiyordu.

Bu sorunları nasıl çözeceğim?

YouTube'da veya kendi web sitesinde resetleme seçeneklerini bakın. Bazen çözüm olabiliyor. Çözüm olmazsa iade edin. Bluetooth kulaklıklar arızalı gelmeye meyilli oluyor.

Nereden aldınız? Garantisi devam ediyorsa değişim talep edin.
Trendyol'dan Trendyol satıcından aldım Arena Bilgisayar garantili. Arena Bilgisayar'a direkt göndermeyi düşünüyorum farklı ürün için iyi şekilde yardımcı olmuşlardı.

YouTube'da veya kendi web sitesinde resetleme seçeneklerini bakın. Bazen çözüm olabiliyor. Çözüm olmazsa iade edin. Bluetooth kulaklıklar arızalı gelmeye meyilli oluyor.
Resetliyorum ancak çözüm olmadı maalesef.

Trendyol'dan Trendyol satıcından aldım Arena Bilgisayar garantili. Arena Bilgisayar'a direkt göndermeyi düşünüyorum farklı ürün için iyi şekilde yardımcı olmuşlardı.

Resetliyorum ancak çözüm olmadı maalesef.
Hocam Arena Bilgisayar fena bir satıcı değil, gönderin derhal. Size dönüş yaparlar, tamir veya birebir değişim talep edebilirsiniz.

Geri
Yukarı