TaoTronics kulaklık servise nasıl gönderilir?

blockdz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, geçen yaz Hepsiburada'dan TaoTronics SoundLiberty A10 isimli Bluetooth kulaklık almıştım. Garanti süresi geçmedi. Kulaklığın kutusu şarj olmuyor. Kulaklık ise bazen şarj oluyor bazen olmuyor. Garanti servisine nasıl verebilirim? Ayrıca kullanıcı hatası olmasına rağmen tamir ederler mi? Ücret talep etmeleri sorun değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, geçen yaz Hepsiburada'dan TaoTronics SoundLiberty A10 isimli Bluetooth kulaklık almıştım. Garanti süresi geçmedi. Kulaklığın kutusu şarj olmuyor. Kulaklık ise bazen şarj oluyor bazen olmuyor. Garanti servisine nasıl verebilirim? Ayrıca kullanıcı hatası olmasına rağmen tamir ederler mi? Ücret talep etmeleri sorun değil.

Bende A10 icin servise yolladim, ucret iadesi yaziyor. Kulakligi 450 TL'ye aldim suam 800-900 TL civari. Size de ayni seyi mi dediler?

Ücret iadesi güncel fiyattan yapılmaz hocam, faturada ne yazıyorsa onu alırsınız. Bu yüzden iade yerine değişim isteyin yoksa zarar edersiniz.

Evet bende oyle isteyecegim. Zaten guncel fiyattan iade olayi bayağı hayal ama inşallah sıkıntı cikarmadan kulakligin yenisini verirler. Bence cok pahalandigi icin ucret iadesiyle kaziklamaya calisiyorlar. Bugün arayacagim, gerekirse tuketici mahkemesine bile giderim, ben urunu aliyorum, %100'den fazla enflasyonun oldugu ulkede 7 ay sonra bana ucret iadesi yapmayi teklif ediyorlar, ustune bi 450 daha ekleyip ayni kulakligi tekrar almami bekliyorlar.

Evet bende oyle isteyecegim. Zaten guncel fiyattan iade olayi bayağı hayal ama inşallah sıkıntı cikarmadan kulakligin yenisini verirler. Bence cok pahalandigi icin ucret iadesiyle kaziklamaya calisiyorlar. Bugün arayacagim, gerekirse tuketici mahkemesine bile giderim, ben urunu aliyorum, %100'den fazla enflasyonun oldugu ulkede 7 ay sonra bana ucret iadesi yapmayi teklif ediyorlar, ustune bir 450 daha ekleyip ayni kulakligi tekrar almami bekliyorlar.

Son durum ne oldu?
Benim de ürünüm sıkıntı çıkardı bugün servisin elinde olacak.

şubat ayında TaoTronics SoundSurge 85 almıştım kulaklık derisi yıpranmış ve süngeri koruyan kısmı açılmış süngeri görünüyor garantiye girer mi?

Arena'nın bana verdiği yanıt bu şekilde...

Merhaba,
Kulaklık süngeri elimizde bulunmamaktadır. Dilerseniz zaman zaman bu mail üzerinden stok sorgulaması yaptırabilirsiniz.
Teşekkür ederiz.

Dosya Ekleri

• 2023-03-31 03-32-59.jpg
    2023-03-31 03-32-59.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleme:

Geri
Yukarı