TaoTronics SoundLiberty 53 Pro Bluetooth Kulaklık bilgisayara bağlanmıyor

Bütün yorumları okudum.yanlış başlıktayım ama aynı kulaklıktan çok sıkıntı çekiyorum.xiomi note 9 pro cep telim kulaklığı görmüyor ? Evdeki samsung tvlerde görmüyor.sadece xiomi s box 4k görüyor.bari cep telim görse idi.aldığıma pişman oldum.
Bende xiomi note 9 pro ya bağlanamıyorum ? Görmüyor bile...

Merhaba, sorun Bluetooth sürümü değil tipi sanırım. Monster'ın driverlarında ZIP'ya da RAR olarak indirince INF_Setup olarak var dosyalar. Exeler ile değil tek tek girip infleri kurdum. CCP, HRP, JFP, SDP, SFP, STP, THP, WP böyle gidiyor. Bunlar ne bilmiyorum ama JFPyi sürücü olarak kurunca oldu.
Merhaba, sorun bluetooth sürümü değil tipi sanırım. Monsterın driverlarında zip yada rar olarak indirince INF_Setup olarak var dosyalar. Exeler ile değil tek tek girip infleri kurdum. CCP, HRP, JFP, SDP, SFP, STP, THP, WP böyle gidiyo. Bunlar ne bilmiyorum ama JFPyi sürücü olarak kurunca oldu. Siz de kendinize uygun olanı deneyin monsternotebook.com.tr/HUMAH4V3/

hocam merhaba, tulpar t7 v20.3 model laptopumda dediğiniz gibi sizin kendi sürücünüzü indirip jfp kurdum ve sorun çözüldü çok teşekkür ederim

İyi akşamlar benim bilgisayarımda realtek driverları var bende bağlantı sorunu yaşıyorum. bilgisayarım lenovo ideapad gaming 3 15ARH05. LÜTFEN YARDIM EDERMİSİNİZ
Bendede aynı cihazdan var hocam bir çözüm bulabildinizmi bende bağlıyamadım başka PC lere bağlanıyor bu bilgisayara bağlanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı