TaoTronics SoundSurge 85 vs Anker Soundcore Life Q10

TaoTronics SoundSurge 85 vs Anker Soundcore Life Q10

• TaoTronics SoundSurge 85

• Anker Soundcore Life Q10

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Anker'in fiyatı şimdi 550 TL olmuş. Bu fiyatı tabii hakketmiyor. Bir yıl önce 300 TL'ymiş. Enflasyona yenildik maalesef. Hafta sonu 500 altina inerse bakıp birini alacağım. Benim TaoTronics alasim var ama bakalım.

Anker'in fiyatı şimdi 550 TL olmuş. Bu fiyatı tabii hakketmiyor. Bir yıl önce 300 TL'ymiş. Enflasyona yenildik maalesef. Hafta sonu 500 altina inerse bakıp birini alacağım. Benim TaoTronics alasim var ama bakalım.
Haketmiyor diyemeyiz hocam. Her şeyin fiyatı arttı.
O segmentte hala en iyi kulaklık, jbl'in yüzüne bakılmayacak kulaklıklarıda 500 lira bandında dolaşıyor.

Haketmiyor diyemeyiz hocam. Her şeyin fiyatı arttı.
O segmentte hala en iyi kulaklık, jbl'in yüzüne bakılmayacak kulaklıklarıda 500 lira bandında dolaşıyor.

Ben hak etmiyor derken o klasmanda hiçbir kulaklık 500 TL'yi hak etmiyor demek istedim aslında. Ekonomik şartları hesaba katmadan. Mesela bana göre hiçbir oyun da 500 TL değerinde olamaz, olmamalı ama var mı var. Enflasyona göre artış gösteriyor tabii ki ancak maalesef maaşlarımızla orantılı artmıyor.

İkisi de 1-2 saat kullanımda terleme yapıyor mu? Hangisi daha rahat? Ayrıca Q10 kulak kısımları dönüyor mu boynuma koymak için?

İkisi de 1-2 saat kullanımda terleme yapıyor mu? Hangisi daha rahat? Ayrıca Q10 kulak kısımları dönüyor mu boynuma koymak için?
Kulak çevreleyen bir kulaklık alırsan, pasif gürültü engellemeyi sağlaması için mecburen deri olması lazım. O yüzden bu tarz kulaklıklarda, terletmeme şansı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…