Rehber Tarafsızca tüm ISS'ler

Katılıyorum size. Zaten ADSL-VDSL'ini pek övmedim Süperonline'ın. Vodafone'u da nasıl unutmuşsam hala şaşkınım o konuda. Netspeed evet şu sıralar seviliyor.
Bende şu mesaja diyorsunuz sandım . Türk Telekom üzerinden Süperonline hizmeti zaten pek hoş olmaz.
Ben bunu başka birine dedim ama alıntı yapmayı unutmuşum
Olsun hocam. Üstü kapalı bir anlatımı açıklığa kavuşturduk.

@erengore hocam, Vodofone'un kendi POP noktaları var mı?
Hocam yok diye biliyorum.

Vodafone daha çok noktaları kullanıyor.
Telekom İtalie Sparkle
Cogent vb.

Hatta şimdi direk en çok kullandıklarını buldum.

Bu kadar yazı teşekkürü hak ediyor dostum. Eline sağlık.
Teşekkür ederim sayın hocam. Okuduğunuz için teşekkürler.
Hakikaten öyle. Çok az kimse böyle bir yazının altından kalkabilirdi.
Teşekkür ederim hocam vakit ayırdığınız için.

Güzel bir konu olmuş, eline sağlık
Comnet bayağı iyi duruyor, VDSL2 altyapım var ancak sorgulama yaptığım zaman hata veriyor
Sayın hocam dilerseniz müşteri hizmetleriyle görüşebilirsiniz. Ben sorgulama yapınca hata vermiyor bunu belirteyim. Bence görüşmeniz çok daha iyi olur. Hem aklınızdaki soruları sorarsınız.

5 yıl TTNET (şu an TT olarak anılıyor) ve sonraki 5 yıl da VodafoneNet kullandım.

Vodafone teknik olarak TT kopyası (Vodafone'nun kendi altyapısı tercih edilmezse) ve müşteri hizmetleri yok gibi. Hatta fatura ödemek için web sitesi ve mobil uygulaması bile çalışmıyor. 5 yılda düzeltemediler.
Kendileri de müşterileri kaç yıl elinde tutabileceğinin farkında ki son sene kazık atıp ya ödersiniz ya da çıkarsınız dediler. Böylece müşteri giderken bile kar elde edebiliyorlar. 8 Mbit 80TL. Son çareniz değilse es geçin.

TTNET'den Superonline geçtim fark belliydi 25Mbps paket vardı genellikle 23-24 download 5 uploadım var ama şu an yükselmiş 30 download 10 upload memnunum altyapınız var ise geçin oyunlarda pingim gayet iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…