Taraklı Ayaklar İçin Spor Ayakkabı

Adidas Duramo serisi daha geniş yapıda oluyor o Serie bakabilirsiniz.
Önerin için sağol. Bu arada siz duramo kullandınız mı? Numara seçimi olayı nasıl oluyor? Geniş yapıda olduğundan bahsetmişsiniz yorumda ama spor ayakkabı seçiminde yarım numara büyük almak gerekiyor hareket alanı açısından. Bu modelde seçim nasıl olmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir nebze daha geniş olduğu doğru ancak yine de farklı kalıp kullandığı için fazla fark olmayacaktır.
Yarım numara diyebilirim.

Standart spor ayakkabı numarası seçimine yakın olacaktır.

2020 Summer serisi tam yerleşmedi onları da bekleyebilirsiniz, belki farklı modeller de gelebilir.

Runfalcon aldım 41,5 numara biraz büyük oldu. Topuktan yürürken çıkıyor ayakkabı.İade ettim. Normalde 41 giyiyorum. Duramo 9 u denedim 40 2/3 numara önde yarım cm. boşluk var. Adidasta aradığım numarayı bulmak tam bir işkence. Önerinizle aldım Duramo'yu da rahat bir ayakkabı gerçekten. Ama 41,5 numarasını alsam büyük gelecek sanki. İnternetten alışverişin kötü yanı da bu sanırım.

Duramo Lite 2.0, iki farklı rengini kullandım. İkisinin de önlerinde dikiş yerlerinde açılmamalar oldu. Çok rahat ve spor için güzel ama sağlamlık olarak biraz sorun oldu sanki.

Sağlamlığı çok güven vermiyor katılıyorum. Duramo 9 aldım ben de ama numara seçmek ve müşteri temsilcilerine bir şey anlatabilmek uzak olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı