Tarayıcı önerisi

uuyanplutonn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Şu anda Opera GX kullanıyorum fakat güvenlik açığı konuşulduğundan farklı bir tarayıcıya geçmek istiyorum.
Google Chrome önermeyin aşırı RAM yiyor aklımdaki son tercih olabilir.

Aklımdaki tarayıcılar;

Brave.
Microscoft Edge.
Firefox.
Vivaldi.

Hangisini önerirsiniz?

Şu anda Opera GX kullanıyorum fakat güvenlik açığı konuşulduğundan farklı bir tarayıcıya geçmek istiyorum.

Aklımdaki tarayıcılar;

Brave.
Microscoft Edge.
Firefox.
Vivaldi.

Hangisini önerirsiniz?

Brave. Opera'dan çıkıp Edge'yi denemek istemiştim. Opera'dan sonra bana çok yavaş geldi. Brave en güzeli.

Aklımdaki tarayıcılar;

Brave.
Microsoft Edge.
Firefox.
Vivaldi.

Hangisini önerirsiniz?
Ben Microsoft Edge kullanıyorum ve gayet memnunum.

Ancak daha önceden Brave ve Vivaldi de kullanmıştım. Vivaldi'yi en son kullandığımda bazı ayarlar eksikti. Mesela dili İngilizce yapınca yazım denetimi de İngilizce oluyordu ve onu değiştirmek için de bir ayar yoktu.

Brave ise birçok eklenti içeriyor ve biraz bana ağır gibi geldi. Yanlış anlamayın, hız olarak demiyorum. Arayüz ve eklentiler olarak diyorum. Sanki eklentilerle fazlaca şişirilmiş gibi geldi bana. Yani pek bir sadelik yoktu.

Edge ise gayet sade ve hızlı. Aslında hız olarak Chrome'dan pek bir farkı yok ama sadelik olarak Edge daha iyi. Ayrıca Edge'deki kaydırma animasyonu da çok hoşuma gidiyor. Chrome'un animasyonu ise çok basit ve dandik geliyor bana.

Ben Edge veya Brave öneririm. Brave bana eklenti bakımından ağır geldi fakat hız olarak yine de çok iyi. Vivaldi'de dediğim gibi kullandığım zamanlarda bazı ayarlar eksikti. O yüzden Edge veya Brave öneriyorum.

Geri
Yukarı