Tarayıcı önerisi

Opera GX önerecektim ama zaten kullanıyormuşsunuz. Ben Yotube de donmalar yaşadım sadece, belkide sistemimdendir. Normal operayıda deneyebilirsiniz. Ondan da memnun kalmaz iseniz raminiz yüksek ise Chrome doğru yol olabilir.

Siz performansından memnunsanız diğer insanların dediklerini niye dikkate alıyorsunuz ki? Ben de birkaç ay denedim Opera GX'i. Belirli zaman geçtikten sonra yavaşlamaya başladığını hissettim. En sonunda Epic'den aldığım AC oyununu UPlay hesabına bağlarken sorun yaşadım. Chrome'de deneyince aynı işlemi sorunsuz yapabildim. Bundan sonra Opera kullanmayı bıraktım.

Ben de üçü de var.Mozilla'yı öğrenci otomasyonuna girmek için kullanıyorum.Opera'yı videolar için,Chrome'u forum siteleri için kullanıyorum.Üçünün de kendince iyi özellikleri var.

Google Chrome kullanmanı tavsiye ederim. Hızlı stabil ve sekronizasyonu çok iyi çalışıyor. RAM kullanımı eskisi gibi fazla değil ortalama civarlarda tüketiyor. Sistemi düşük arkadaşlar başlamasın gene Chrome belleği sömürüyor diye. Benim sistemim neredeyse 9 yıllık sıkıntı yaşamıyorum. Opera GX daha fazla bellek tüketiyor. O limitleyici diye kullanıcıları yutturdukları özellikte işe yaramaz. Sayfaları çöktürüyor.

Google Chrome kullanmanı tavsiye ederim. Hızlı stabil ve sekronizasyonu çok iyi çalışıyor.
Düşük sistemlerde Ram ve Cpu kullanımı konusunda sıkıntı çıkarabiliyor Chrome.
Opera GX önerecektim ama zaten kullanıyormuşsunuz. Ben Yotube de donmalar yaşadım sadece, belkide sistemimdendir. Normal operayıda deneyebilirsiniz. Ondan da memnun kalmaz iseniz raminiz yüksek ise Chrome doğru yol olabilir.
Ram ve Cpu kullanımında gerekli yeri verirseniz daha rahat çalışır.

Geri
Yukarı