Tarayıcı Reklamları

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Makine Resim & Konstrüksiyon
Merhaba. Dünya üzerinde tanınan, bilinen bir terim arattığım da ilk 4-5 link görselde ki gibi saçma reklamlar ile doluyor. Adwcleaner ile denedim olmadı. Virüs taramaları yaptım temiz çıktı. Virüs var diyeceğim fakat gözükmüyor. Nasıl çözeceğim bunu iki tarayıcımda da mevcut yok edemiyorum. Teşekkürler.

tarayıcı.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Adguard gibi bilinen uzantılar bazı reklam firmaları ile anlaşarak, reklamları görmezden geliyorlar
Aşağıdaki uzantıları öneririm. Diğer reklam engelleyici uzantıları kaldırmayı unutma.
Bu arada karanlık teması olmayan siteleri, karanlık hale getirmek için Dark reader öneririm.
Şu anda arama sayfasını karanlık yapan uzantıyı da kaldırmanı öneririm. O uzantı arama sayfanı bozmuş olabilir.

Screenshot.png

Eğer bu dediklerim çözüm sağlamazsa diğer uzantıları, tek tek devre dışı bırakıp kontrol et.

Son düzenleme:
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Eve gittikten sonra eklentileri devre dışı bırakıp deneyeceğim. Demek istediğim @26318 'ın eklediği görsel gibi temiz bir arama sonucu değil, üstünde reklam siteleri çıkıyor. Ben virüs olarak düşünmüştüm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı