Tarayıcıda açılan videolar yüklenmesine rağmen açılmıyor

HKOX

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba,
Tarayıcıda açtığım YouTube, Twitter Instagram vb videolar video yüklenmesine rağmen yaklasık 10 saniye bekletiyor. Sesi kapattığımda video hemen başlıyor. Windows 11 sürümüm güncel ve orijinal lisanslı. Bilgisayarımda ki tüm sürücüler güncel ve Dell'in kendi programından ve sitesinden kontrol ediyorum. Cihazı sıfırladım sorun 1-2 günlüğüne düzeldi tekrar nüksetti. Halihazırda Chrome kullanıyorum ancak Opera ve Brave da kullandım. Farklı internette ve hem lan hem Wi-Fi ile denedim sonuç aynı. Çerezleri silip denedim. Gizli sekmelerde denedim VPN ve DNS ile denedim sonuç hala aynı. İnternet erişiminde bir problem yok.
Bilgisayarım Dell Latitude 3410 laptop diğer bilgilere ulaşmak için Dell'in destek sayfasından '346py93' servis kodunu aratarak ulaşabilirsiniz.

1676937370689.png

Bu yöntemide denedim.

Bu problemden hariç birkaç sorun daha var ama bunlar W11 ile alakalı sanırım.
Discord Telegram gibi Microsoft Store'dan indirdigim uygulamalarda bağlanmada problem yasıyorum. Örnek vermek gerekirse Discord da bağlanıyorum ve yine 7-8 saniye RTC bağlanıyor'da kalıyor. İnternet sağlayıcımla görüştüğümde herhangi bir problem bulamadı. İnternetim 100/20 fiber internet ve modemin Wi-Fi 6 güncel ve yeni takıldı. Sizce Windows 10'a dönmem gerekiyor mu?

Güncel

Son düzenleme:

Geri
Yukarı