Tarayıcıda Tam Ekran Video İzlerken Alttaki Yazıyı kaldırma

Vicente14

Kilopat
Bazı sitelerde film veya canlı yayın izlerken sol alt köşede beyaz bir çubuk çıkıyor. Bu beyaz çubukta "X bekleniyor..." Gibi şeyler yazıyor. Chrome, Mozilla Firefox, Opera hepsinde aynı şey var.

Bunlar çıkınca benim dikkatim dağılıyor. Bunu nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı sitelerde film veya canlı yayın izlerken sol alt köşede beyaz bir çubuk çıkıyor. Bu beyaz çubukta "X bekleniyor..." Gibi şeyler yazıyor. Chrome, Mozilla Firefox, Opera hepsinde aynı şey var.

Ekran görüntüsü atar mısınız bir?

Online izlediğiniz için kaldırmak mümkün müdür bilmiyorum. Sanmıyorum.

Ekran görüntüsü atar mısınız bir?

Yazının üstüne sağ tık yapın. İncele deyin. Komut penceresi içindeki kısmı delete tuşuyla silin.

Yazı sürekli aniden çıkıp kaybolduğu için ekran görüntüsü alamadım. Ancak ekteki resimdeki gibi, fare imlecini bir bağlantının üzerine götürdüğümüz zaman sol alta yazılar çıkıyor ya. Aynı bunun gibi YouTube, Dailymotion gibi sitelerin dışında videoları tam ekran yaptığımda kendi kendine sol alta gelip sönüyor.

Dosya Ekleri

• Adsızfds.png
    Adsızfds.png
    76 KB · Görüntüleme: 131
Yazı sürekli aniden çıkıp kaybolduğu için ekran görüntüsü alamadım. Ancak ekteki resimdeki gibi, fare imlecini bir bağlantının üzerine götürdüğümüz zaman sol alta yazılar çıkıyor ya. Aynı bunun gibi YouTube, Dailymotion gibi sitelerin dışında videoları tam ekran yaptığımda kendi kendine sol alta gelip sönüyor.
Ya şöyle imleci sağa sola hareket ettirdiğiniz zaman imleci gitmesi lazım bende öyle en azından.

Ekrana 2 kere sol tıkla, sonra büyüt. Ortadan kalkıyor, bende de oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı