Çözüldü Tarayıcıdan oynanan 2D oyunun adı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Yer
Afyonkarahisar
Selam.

Eskiden aşağıda anlattığım şekilde bir oyun oynuyordum, ismini bilenler yazabilir mi?

Şimdi Web'e Counter-Strike oyna falan yazınca 2D-3D sitelerinde mevcuttu. İçerisinde birçok harita vb. ve tam 50 tane silah vardı. Sonuncu silah bazuka onun altındakide enerji kılıcı gibi bir şeydi. Asker kıyafetli karakterlerle oynuyorduk ve birden fazla karakter kostümü vardı. Bir haritasında uzay gemisinde savaşıyorduk bir haritasında ise fabrikada savaşıyorduk. Oyun 2D'ydi ve webden oynanıyordu. 2015-2016 seneleri arasında oynadım. Şimdi aratıyorum fakat bulamıyorum.

Çözüm
Bahsettiğin oyun Strike Force Heroes 1.Türkçe oyun sitelerinde oyunlar genel olarak orijinal isimlerinden alakasız bir isimle siteye yükleniyor.Yukarıda yazıldığı gibi Y8 Browser veya Bluemaxima's Flashpoint programını indirerek ve orijinal adını aratarak oynayabilirsin.Bu arada bu oyunun ikinci ve üçüncüsü de var.Favorim ikinci oyundur.
Hocam bu oyun olabilir mi?

Hocam bu oyun olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok hayır böyle değildi, dediğim oyun 2D ve üstte anlattığım gibiydi ve ayrıca size resim atmaya çalışırken yanlışlıkla oyunu buldum. Şu an çok sevinçliyim teşekkür ederim :D

Dediğim oyun buydu fakat flash desteği kalktığı için açılmıyor, sinirim bozuldu :(

Yok hayır böyle değildi, dediğim oyun 2D ve üstte anlattığım gibiydi ve ayrıca size resim atmaya çalışırken yanlışlıkla oyunu buldum. Şu an çok sevinçliyim teşekkür ederim :D

Dediğim oyun buydu fakat flash desteği kalktığı için açılmıyor, sinirim bozuldu :(

Hocam tam da bu olabilir mi diyecektim uzdu :(

Hocam tam da bu olabilir mi diyecektim uzdu :(

Flash desteği olan bir tarayıcı biliyor musunuz? Aşırı derecede oynamak istiyorum da.
Ayrıca oyun görselleri şu şekilde:

1649935401192.png

Fabrika Haritası:

1649935414772.png

Yeşillik Haritası:

Dosya Ekleri

• 1649935428475.png
    1649935428475.png
    542 KB · Görüntüleme: 59
Bahsettiğin oyun Strike Force Heroes 1.Türkçe oyun sitelerinde oyunlar genel olarak orijinal isimlerinden alakasız bir isimle siteye yükleniyor.Yukarıda yazıldığı gibi Y8 Browser veya Bluemaxima's Flashpoint programını indirerek ve orijinal adını aratarak oynayabilirsin.Bu arada bu oyunun ikinci ve üçüncüsü de var.Favorim ikinci oyundur.

Çözüm

Geri
Yukarı