Tarayıcımda çıkan anlamsız reklamlar

Teamwiever ile istersen yardım edeyim :) bana göre basit şeyler.

Özelden de halledebiliriz. Yardım edildiği sürece yapamayacağım şey değil.

- - - Güncellendi - - -

Format atacağım galiba. Hiçbir güvenlik programı sonuç vermedi. Sistem için herhangi bir yavaşlatma veya yan etkisi olmadığı için biraz yedekleme gibi işlerimi rahatça yapabilirim en azından. Önerileriniz için teşekkür ederim.

Özelden de halledebiliriz. Yardım edildiği sürece yapamayacağım şey değil.

- - - Güncellendi - - -

Format atacağım galiba. Hiçbir güvenlik programı sonuç vermedi. Sistem için herhangi bir yavaşlatma veya yan etkisi olmadığı için biraz yedekleme gibi işlerimi rahatça yapabilirim en azından. Önerileriniz için teşekkür ederim.
Konuşma ve yazmayı sevmediğim için Uygulamak daha kolay oluyor :), Formatı bir çözüm olarak görmeyin öğrenme yetinizi kaybedersiniz :)

Konuşma ve yazmayı sevmediğim için Uygulamak daha kolay oluyor :), Formatı bir çözüm olarak görmeyin öğrenme yetinizi kaybedersiniz :)

Teşekkür ederim ama format atmaya karar verdim. Windows 7'den Windows 8'e yükseltme kampanyası ile geçtiğim için yapacağım Bios Update'i de kabul etmemişti bilgisayar. Daha temiz olur en azından :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı