Çözüldü Tarayıcıyı açınca PC donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Narzhull

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler.
Son 2 gündür yaşadığım bir sıkıntı.
Herhangi bir browserı açtığımda bilgisayar kilitleniyor. Discord'dan sesim dahi kesiliyor. PC kullanılmaz hale geliyor. Bütün tarayıcıları denedim hatta yeni browser yükleyip bile denedim. Maalesef sonuç aynı.
Bağlantıyı kestiğimde de sonuç aynı.
İnternette aradığım çözümleri denedim fakat bir çare bulamadım. Yardımınızı rica edeceğim.
Windows 11 kullanıyorum.
Antivirusler ile tarama yaptım.
Başlangıç programları kontrollü bir sıkıntı yok.

Çözüm
Sorunu çözdüm.

2 gün önce AMD yazılımıma bir güncelleme gelmişti. Güncellemeyi uyguladıktan sonra sorun başlamıştı.
Bugün konuyu açtıktan sonra tekrar kontrol ettim ve bir güncelleme daha gelmiş. Bu güncellemeyi uyguladıktan sonra sorunum çözüldü.
İyi günler.
Son 2 gündür yaşadığım bir sıkıntı.
Herhangi bir browserı açtığımda bilgisayar kilitleniyor. Discord'dan sesim dahi kesiliyor. PC kullanılmaz hale geliyor. Bütün tarayıcıları denedim hatta yeni browser yükleyip bile denedim. Maalesef sonuç aynı.
Bağlantıyı kestiğimde de sonuç aynı.
İnternette aradığım çözümleri denedim fakat bir çare bulamadım. Yardımınızı rica edeceğim.
Windows 11 kullanıyorum.
Antivirusler ile tarama yaptım.
Başlangıç programları kontrollü bir sıkıntı yok.

Kurtarma menüsünden en son özellik güncelleştirmesini kaldır de.

Sorunu çözdüm.

2 gün önce AMD yazılımıma bir güncelleme gelmişti. Güncellemeyi uyguladıktan sonra sorun başlamıştı.
Bugün konuyu açtıktan sonra tekrar kontrol ettim ve bir güncelleme daha gelmiş. Bu güncellemeyi uyguladıktan sonra sorunum çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı