Tarayıcıyı Opera GX görünümünde yapmak

Umut198

Decapat
Merhaba. Opera GX'in tarayıcı tasarımını çok beğeniyorum ama bu bilgi satma olaylarından dolayı kullanmak istemiyorum. Şu an Chrome kullanıyorum Opera'nın tasarımına çevirmek için yapabileceğim bir şey var mı?

Merhaba. Opera GX'in tarayıcı tasarımını çok beğeniyorum ama bu bilgi satma olaylarından dolayı kullanmak istemiyorum. Şu an Chrome kullanıyorum Opera'nın tasarımına çevirmek için yapabileceğim bir şey var mı?
2. sorum ise Opera GX exe dosyasını Kaspersky ve VirusTotal ile tarattım Kaspersky temiz bulurken VirusTotal sonucu ise aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi tarayıcıyı kurmamda bir sorun olur mu? Normal kullanımda kullanmayacağım.
Opera Gx güvenli bir uygulamadır ana resmi sayfasından indirseniz gönül rahatlığıla kullanbilirsiniz.Virüs aratması yapmanıza gerek yok.

Perde arkasında hiçbir tarayıcının masum olduğuna şahsen inanmıyorum. GXe geçmeyi deneyebilirsiniz.

Sanmıyorum öyle bir şey olduğunu. Web mağazasından temalar kısmından bakabilirsiniz.

Evet ama bilgi satma olayında sıkıntılar olduğu için kullanmayı düşünmüyorum. Kullansam bile normal kullanımda kullanmam ama gerçekten tasarımı çok güzel.

Bilgi satma gibi bir olay olduğunu sanmam. En fazla reklam için bilgilerinize bakıp ona göre size reklam gösterirler.

Perde arkasında hiçbir tarayıcının masum olduğuna şahsen inanmıyorum. GXe geçmeyi deneyebilirsiniz.
Hocam doğru söylüyorsunuz fakat GX'in bilgi sattığını biliyoruz. Chrome satıyor mu satmıyor mu bilmiyoruz. Bence Chrome kullanmak daha iyi.

Sanmıyorum öyle bir şey olduğunu. Web mağazasından temalar kısmından bakabilirsiniz.

Bilgi satma gibi bir olay olduğunu sanmam. En fazla reklam için bilgilerinize bakıp ona göre size reklam gösterirler.
Bir kaç video izlemiştim bu konuda Spyware diyenler bile var. Eskiden uzun süre kullanmıştım ama artık güvenemiyorum.

Evet ama bilgi satma olayında sıkıntılar olduğu için kullanmayı düşünmüyorum. Kullansam bile normal kullanımda kullanmam ama gerçekten tasarımı çok güzel.
Bilgi satma olayı derken bence chrome a ne kadar güveniyosanız o kadarda opera gx e güvenebilirsiniz sanmıyorum bilgi satma olayı olacağını.

Yeni konular

Geri
Yukarı