Tarih doğru olmasına rağmen web sitelerine girerken "bağlantınız gizli değil" hatası

Karşıt Madde

Centipat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar.

Tarih bilgileri doğru olmasına rağmen her site için "güvenli değil" hatası alıyorum arkadaşlar.
Ayrıca uygulamalarda sitesinde veri indirmiyor.

Mesela LoL, mesela Kaspersky. Çalışmıyor etmiyor.
Modemden saati otomatiğe verdim ve şu anki zamana ayarlı.

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?

Merhaba arkadaşlar.

Tarih bilgileri doğru olmasına rağmen her site için "güvenli değil" hatası alıyorum arkadaşlar.
Ayrıca uygulamalarda sitesinde veri indirmiyor.

Mesela LoL, mesela Kaspersky. Çalışmıyor etmiyor.
Modemden saati otomatiğe verdim ve şu anki zamana ayarlı.

Bu sorunu nasıl düzeltebilirim?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Deneyip olumlu yada olumsuz dönüş yapabili misiniz.

ayarlar->gizlilik ve güvenlik->daha fazla->sertifikaları yönet buradan bütün sertifikaları kaldır daha sonrasında da.
ağ ve paylaşım merkezi->bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin->{kullandığınız ağ} sağ tık->özellikler->internet protokolü sürüm 4" yolunu takip et."aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan" seçip boşlukları sırasıyla "8.8.8.8 | 8.8.4.4" şeklinde doldur. Sonra PC'ye reset at.

Arka planda çalışan vpn olmadığına dikkat edin.
Yüklü değildir.

DNS Değiştirin.
Değiştirdim onu da.

ayarlar->gizlilik ve güvenlik->daha fazla->sertifikaları yönet buradan bütün sertifikaları kaldır daha sonrasında da.
ağ ve paylaşım merkezi->bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin->{kullandığınız ağ} sağ tık->özellikler->internet protokolü sürüm 4" yolunu takip et."aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan" seçip boşlukları sırasıyla "8.8.8.8 | 8.8.4.4" şeklinde doldur. Sonra PC'ye reset at.
Sertifikaları kaldırmak, sisteme zarar vermez mi? Bir de bu yolu;
ayarlar->gizlilik ve güvenlik->daha fazla->sertifikaları yönet
bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı