Rehber Tarih kanalı önerisi

Elbette hocam ama yanlış hatırlamıyorsam bu şekilde sosyal medya paylaşımı yasak forumda. Ben yine de paylaşayım, silinirse canım sağ olsun. :D

arguviscaris

Yok hayır, orada İlber Ortaylı'ya ithafen söylüyorum. Yani soykırımın olduğu yerde toprak satışını abartarak söylüyor. Bu benim için kırmızı bir çizgidir, üstüne konuşamam demek istiyorum.

Uzun uzun da yazmıştım ama yanlışlıkla F5 attığım için bütün yazı silindi. Geri yazmaya da üşendim. :D Neyse diyelim, böyle kalsın. Fikirler değişmedi ne de olsa.
Sorun yok hocam. Önemli olan birbirimize saygı duymamız. İstek attım.

@Finisterre Hocam vallahi yazdıklarınızı okuduktan sonra tüm bakış açım değişti, teşekkürler. Ama yinede size bir sorum olacak; Emrah Safa Gürkan ve İlber Ortaylı'nın kitaplarını okumamalı mıyız? Belki kitaplarda herhangi bir kitleyi memnun etme amaçları yoktur.

Ha bi de discorddan arkadaşlık isteği de atabilir miyim? 😀

@Finisterre Hocam vallahi yazdıklarınızı okuduktan sonra tüm bakış açım değişti, teşekkürler. Ama yinede size bir sorum olacak; Emrah Safa Gürkan ve İlber Ortaylı'nın kitaplarını okumamalı mıyız? Belki kitaplarda herhangi bir kitleyi memnun etme amaçları yoktur.
ESG zamanının "yetmez ama evet"çilerinden olmalı. Emin değilim ama. O açıdan yorum yapmam sağlıklı olmaz.

Ama genel olarak bir yamuğunu görmedim. Okunabilir. İlber için ise,okunmaması gerektiğini düşünüyorum. Rica ederim.

Ha bi de discorddan arkadaşlık isteği de atabilir miyim? 😀
Tabii ki. Atarsanız kabul ederim.

Geri
Yukarı