Tarih mi çoğrafya mı?

huseyinensar1

Decapat
Daha fazla  
Puanım bunlara yetiyor, açıkçası uniyi diplomam olsun diye okuyorum, aşciliktan devam edeceğim.
Hangisi daha iyidir?

Puanım bunlara yetiyor, açıkçası uniyi diplomam olsun diye okuyorum, aşciliktan devam edeceğim.

Hangisi daha iyidir.

Yani hangisinin iş imkanı biraz daha iyidir? Tarihi zor diyorlar tarihe ilgim var coğrafya da seviyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangisi daha iyidir?

Yani hangisinin iş imkanı biraz daha iyidir? Tarihi zor diyorlar tarihe ilgim var coğrafya da seviyorum.
Tarih güzel ve zevkli bir ders arkadaşın da dediği gibi akademisyenlik yapabilirsiniz üniversitede kalıp.

Sanat tarihinde ekleyebiliriz
Hocam aşçı olacakcan gastromi de sözel puanla alıyor.
Ben tarih seçerdim sadece diploma içinse.
Gastronomi yetmiyor maalesef,zaten meslek lisesi diplomam var,2 sene 5 yıldızlı otelde,3 ay tsk askeri kampının restoranında çalıştım 18 yaşında olmama rağmen çalıştım,çok tanıdığım usta var tarihden devam etmezsem aşciliktan devam ederim
Hocam aşçı olacakcan gastromi de sözel puanla alıyor.
Ben tarih seçerdim sadece diploma içinse.
Ve 2. Senem, doğru düzgün ders çalışamıyorum,2 gün çalışıyorum bir gün calismiyordum

Sanat tarihinde ekleyebiliriz

Gastronomi yetmiyor maalesef,zaten meslek lisesi diplomam var,2 sene 5 yıldızlı otelde,3 ay tsk askeri kampının restoranında çalıştım 18 yaşında olmama rağmen çalıştım,çok tanıdığım usta var tarihden devam etmezsem aşciliktan devam ederim

Ve 2. Senem, doğru düzgün ders çalışamıyorum,2 gün çalışıyorum bir gün calismiyordum
Anladım hocam. Tarih coğrafya atamaları az. Üniversitede kalmaya çalış derdim ama pek ders çalışmıyormuşsunuz. Yolun açık olsun.

Arkadaşlar merhaba, ben 20 yaşında ofis personeliyim, babamla birlikte yürütüyoruz işlerimiz güzel gidiyor Allah'a şükür, sadece ileride babamın yaptığı mesleği yapabilmek için 4 yıllık bir diplomaya ihtiyacım var, o yüzden bu sene sınava gireceğim sözelden. AÖF Tarih ya da Coğrafya okuyacağım ama iki bölüm arasında çok kararsız kaldım. Günde tam zamanlı çalışıyorum çok yoğun mesailer yapıyoruz yeri geliyor, benim gönlüm hep Tarih'ten yana oldu çünkü hep merak edip sevdim. Ama şimdi kararsız kaldım, okuyan eden varsa bilgi verirse sevinirim: Duyduğuma göre Tarih bölümü dersleri Coğrafya bölümü derslerinden kat kat daha zormuş (öyle diyorlar), siz ne önerirsiniz görüşleriniz nelerdir? Bilmek isterim.

Geri
Yukarı